Yer imleri

Devil May Cry

Alternatif isimler: Devil May Cry

Oyun Şeytan May Cry - bu tanınmış serisinin bir revizyon bir video oyunu. Aynı adı seri, yeni bir seri beşinci ve aynı zamanda, 1 olduğunu. Bu şirket Capcom vermedi serisinin ilk oyunudur ve İngiltere'den geliştirme stüdyosu Ninja Theory yapan. Pc studio için Devil May Cry Sürüm Polonya'dan QLOC geçirdi. Rus şirketi 1C SoftKlab içinde slasher türünde bu oyun yapan, ve bu dergi Kumar göre, 2013 yılında en iyi slasher oyunudur. Birçok oyun iletim Devil May Cry İngilizleri (Ninja Theory) en iyi olay son beş yılda oyunları bu dizi ile birlikte meydana gelen düşünün.

Eğer Devil May Cry indirmek için karar verirseniz

, siz oyun çok yüzünde iyileştirilmesi aynı zamanda, daha kolay hale gelirken emin olmak mümkün olacak. Oyun çok uygun ve daha düşünceli hale geldi ve oyunun kendisi görsel çok daha güzel hale gelmiştir. PC versiyonu güzel grafikler ve büyük bir kontrol ile konsol sürümü için daha kötü çıktı değildir. Şeytan May Cry ciddi yapısal arsa çıktı, ayrıca Devil May Cry karakterleri net anlaşılır bir motivasyon var. Şimdi kahraman artık izlemek ilginç hale için karakterler ilginç oldu iletişimdedir.Devamlı.

İnternet üzerinde herhangi bir oyun bu oyunun ana karakteri, kendi kurumu içinde şeytanların imha yapan yarı-iblis ve poluchelovek olduğunu bilecek görerek, Devil May Cry videoya birçok referanslar bulmak için eminiz. Karanlık Dünya baskıda geri atmak Darkness Lord, - Dante Mundus savaşmak için gönderilen bir kez. Bu Dante'nin babası zamanında yaptım. Ve böylece Mundus tamamen bu Dante için ailesini yok etmek için onun hizmetçileri gönderdi. Dante iblisleri uzak gönderilen ve daha sonra ruh Virgil dönüştürülmüş olduğu iblis Nelo Angelo, ile karşılaşmanız büyük bir kale içine alır - onun eksik kardeşi. Eğer Devil May Cry oynamaya başladığınızda, bu olaylar erken oyun açılmak nasıl olduğunu göreceksiniz.

Gibi neredeyse gerçeküstü dönüşüm herhangi bir oyuncusunuz memnun edecek.

Bu oyun Devil May Cry tüm olumlu anları olmadığı unutulmamalıdır. Silah ana karakteri moduna bağlı olarak üç gruba ayrıldı ve böylece burada geliştiriciler yaptık.

Her durumda, şeytan misyonu Cry ve iblisleri ortadan Mayıs gidin kendinize oynamaya çalışın. Şans zarar vermez!

 

Devil May Cry