Yer imleri

Hakimiyetler 6

Alternatif isimler:

Dominions 6, RTS strateji serisinin klasik tarzdaki altıncı bölümüdür. PC'de oynayabilirsiniz. Basitleştirilmiş ancak parlak özel efektlerle renkli 3D grafikler. Seslendirmeler iyi, müzikler retro oyunlar tarzında seçilmiş. Performans gereksinimleri yüksek değil, üst düzey özelliklere sahip bir oyun bilgisayarınız olmasa bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Bu oyunda karakteriniz tüm ülkeyi yöneten tanrısal bir yaratık olacak. Bu yaratıklar farklı türlerde geliyor, oyuna başlamadan önce seçim yapma şansına sahip olacaksınız. Her birinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri vardır; hangisinin kişisel oyun tarzınıza daha uygun olduğunu seçin.

Başlamadan önce kontrolleri anlama fırsatınız olacak. Fazla zaman almaz, arayüz basit ve anlaşılırdır. Serinin önceki oyunlarına aşina iseniz, ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı zaten anlayacaksınız.

Oyun sırasında yapacak çok işiniz olacak:

  • Yeni toprakları fethedin
  • Sadık takipçiler tarafından yönetilen güçlü bir ordu oluşturun
  • Düşman ordularını yenmek için gerçek zamanlı savaşlara liderlik edin
  • Şehirlerinizi korumak ve savunma sırasında avantaj elde etmek için tahkimatlar inşa edin

Bunlar Dominions 6 oynarken karşılaşacağınız zorluklardan bazıları.

Başlamadan önce oynamak istediğiniz grubu seçin. Birçoğu var, hem mevcut kültürler hem de fantastik yaratıklar temsil ediliyor. Oyun aktif olarak geliştirilme aşamasında olduğundan gruplar her geçen gün büyümektedir.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Önceki bölümle karşılaştırıldığında ordular önemli ölçüde büyüdü, sayıları artık daha da etkileyici.

Denge yeniden düzenlendi ve geliştirildi. Artık birliklerinizin konvansiyonel silah veya büyülü güç kullanmasına bakılmaksızın, kazanma yeteneği yalnızca komutanın becerilerine bağlı olacaktır.

Rakiplerinize karşı zafer kazanmanın birkaç yolu var.

  1. Bölgesinin tamamını ele geçirmemiz gerekiyor
  2. Onların egemenliğini yok edin
  3. Kontrol Yükseliş Tahtları

Kazanmak için listelenen yollardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Veya tüm hedeflerinize aynı anda ulaşmaya çalışın ve daha sonra çabalarınızı, ulaşmaya en yakın olana yoğunlaştırın.

Dominions 6'yı PC'de oynamak, RTS stratejilerinin pek çok hayranının, özellikle de önceki bölümlerden memnun olanların ilgisini çekecek. Oyun kartlarının boyutu önemli ölçüde arttı ve çoğu kişinin hoşuna gidecek şekilde zafer için daha uzun süre savaşmanız gerekecek.

Çok fazla değişiklik var ve siz bu metni okurken zaten gerçekleşmiş olan yayınlanma zamanında, muhtemelen daha da fazlası olacak.

Çeşitli oyun modları, herkes kendine uygun bir şeyler bulabilir.

Reyting tablosunda yer almak için hem yapay zekayla hem de çevrimiçi diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Oynamak için

Sabit bir İnternet bağlantısı gereklidir.

Dominions 6'yı PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Dominions 6'yı Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Fantazi dünyasının yüce tanrısı olmak için hemen oynamaya başlayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more