Yer imleri

Kıyamet: Son Kurtulanlar

Alternatif isimler:

Doomsday: Last Survivors, birkaç farklı türü birleştiren ancak çoğunlukla gerçek zamanlı strateji olan mobil platformlar için bir oyundur. Grafikler çok kaliteli ve mobil oyunlardan çok PC oyunlarına benziyor. Seslendirme ve müzik eşliğinde iyi yapılmış ve oyunda bir atmosfer yaratmaya yardımcı oluyor.

Burada zombi kıyametinden kurtulan bir gruba liderlik etmeniz gerekiyor.

  • Gizli yerinizi oluşturun, genişletin ve özelleştirin
  • Doğru taktiklerle gerçek zamanlı savaşları kontrol edin
  • Zombilerin ve saldırgan komşuların kampınızı yok etmesini önlemek için savunma oluşturun
  • Kaynaklar için sisli manzaraları ve şehir sokaklarını keşfedin

Bu, oyun sırasında yapacaklarınızın küçük bir listesidir.

Oyun birkaç türü birleştirir. Bu nedenle Doomsday: Last Survivors oynamaktan asla bıkmayacaksınız çünkü burada sürekli olarak farklı etkinliklerle karşılaşıyorsunuz.

Ekibinizi yeni deneyimli dövüşçülerle yenilemek için etrafınızdaki dünyayı keşfedin. Liderliğiniz altındaki ekip ne kadar büyük ve güçlüyse, bölgenin keşfi sırasında o kadar ileri gidebilirsiniz.

İnsanlara yiyecek, silah ve teçhizat sağlamak için üssü ve içindeki binaları sürekli genişletmeniz, tamamlamanız ve iyileştirmeniz gerekecek. Bu, bazıları yalnızca dış dünyada elde edilebilecek kaynaklar gerektirecektir. Böylece oyunda her şey birbiriyle bağlantılıdır ve liderliğinize emanet edilen toplumu geliştirmek için oyunu kapsamlı bir şekilde ele almanız gerekecektir. Başarıya ulaşmak istiyorsanız, herhangi bir faaliyet türüyle sınırlı kalamazsınız.

Savaş sistemi karmaşık değil, ne yapacağınızı sorunsuz bir şekilde anlayabilirsiniz.

Düşman üslerine yapılan saldırılar sırasında doğrudan küçük bir ekibe liderlik etmeniz gerekecek. Çıkmadan önce belirlediğiniz takıma kimler girecek. Önümüzdeki görev için en uygun becerilere sahip kişileri yanınızda getirebilirsiniz.

Elde edilen ve geliştirilmiş silahları, en güçlü hayatta kalanların en güçlü silah ve teçhizata sahip olacağı şekilde dağıtmaya çalışın. Kötü silahlarla, güçlü bir savaşçı bile pratik olarak işe yaramaz.

Üssünüz genellikle zombiler ve düşmanca soyguncu çeteleri tarafından saldırıya uğrar. Savunma Kule Savunma modunda gerçekleşir Halkınızı doğru yerlere yerleştirin ve sayıca fazla düşmanın saldırılarını kolayca püskürtsünler.

Oyunu düzenli olarak ziyaret ettiğinizde, girdiğiniz için ödüller alacaksınız. Bu ödüller günlük olarak basit ve haftalık olarak daha değerlidir. Bir günü kaçırmamaya çalışın. Üstelik oyun içinde çok fazla zaman harcamayı da gerektirmiyor, günlerden birinde fazla vaktiniz yoksa en az beş dakika bakmanız yeterli.

Tatiller ve spor dahil çeşitli etkinlikler için geliştiriciler, özel içerik ve yarışmalarla sizi memnun etmeye çalışıyor.

Oyun içi mağaza, gerçek para veya oyun para birimi için kaynaklar, dekorasyonlar ve faydalı öğeler satın almanıza olanak tanır.

Doomsday: Last Survivors Android için ücretsiz indirme sayfasındaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Oyunu şimdi yükleyin, kıyametten kurtulan bir grup insanın gerçekten yardımınıza ihtiyacı var!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more