Yer imleri

Dorfromantik

Alternatif isimler:

Dorfromantik, herhangi bir türe atfedilmesi zor bir oyundur. Değişen derecelerde, bu şaheser bir şehir kurma simülatörü, bir çiftlik ve hatta bir strateji olarak kabul edilebilir. Ama bence en yakın tür bir bulmaca veya bulmaca. Bu durumda geliştiriciler, küçük ekiplerin bile hoş bir sürpriz yapabildiğini bir kez daha gösteren Berlin'den öğrencilerdir.

Oyundaki grafikler karikatürize, her şey çok güzel ve huzurlu görünüyor. Etkileşimli bir tahta oyunu gibi. Müzik hoş ve sakin.

Bu oyundaki göreviniz, altıgen parçalardan pitoresk bir alan inşa etmektir.

Farklı parçaları doğru sırayla birleştirmeniz gerekiyor.

  • Kasabalar ve şehirler
  • Alanlar
  • Değirmen
  • Rezervuar
  • Ormanlar
  • Ulaştırma altyapısı

Yerleşim yerleri, ormanlar, tarlalar ve rezervuarlarla dolu bir dünya yaratıyoruz.

Çok güzel bir manzara oluşturmanın yanı sıra, sözde görevler de var. Belirli sayıda araziden veya başka bir arazi türünden bir şehir inşa edin. Bu tür görevleri tamamlamak için ek bulmaca bölümleri alıyoruz. Bölümler bitene kadar oyun devam eder. Dünya büyüdükçe, bu tür görevleri yerine getirmek giderek daha zor hale gelecektir. Aslında önünüzde sonsuz olabilen ya da oyunun ritmini anlayabiliyorsanız neredeyse sonsuz olabilen bir bulmaca.

Ancak kaybetseniz bile üzülmeniz için bir sebep yok, kazandığınız puanlar için rekor kırabilirsiniz. Ayrıca, her zaman baştan başlayabilirsiniz. Ve oluşturulan manzara her seferinde farklı görünecek.

Bütün bu dünya boş değil. Hayvanlar ve kuşlar ormanlarda yaşar, rezervuarlarda tekneler yüzer, insanlar evlerde yaşar, trenler trenle gider ve değirmenler tahıl öğütür.

Bu, normal oyun modunun açıklamasıdır, ancak buradaki tek açıklama bu değildir.

Oyunda birkaç mod var.

  1. Hızlı - 75 hamlede daha fazla puan toplayın
  2. Ağır - daha zor görevler ve ihtiyacınız olan karoların daha nadir damlaları ile
  3. Aylık - bu moddaki hedefler ve görevler her ay değişir

Zaten mevcut seçeneklere ek olarak, geliştiriciler oyunu düzenli olarak yeni özelliklerle günceller. Sezon tatillerinde oyunun tasarımı da değişir ve özel sezonluk etkinlikler kullanılabilir hale gelir.

Oynarken, sadece görevleri tamamlayabilir veya her şeyi mümkün olduğunca güzel bir şekilde düzenleyebilir ve deneyebilirsiniz.

Dorfromantik oynamaktan zevk aldıysanız ve harika bir manzaraya sahipseniz, ancak görev sona erdiyse, yarattığınız dünyayı geliştirmek için sanat modunda duramazsınız, ancak daha fazla devam edebilirsiniz.

Bu sonsuza kadar çalınabilir. Özellikle hareketli bir günün ardından dinlenme ve duygusal rahatlama olarak. Negatif duygulara kesinlikle yer yoktur. Kaybın bile hiç üzmediği oyunlar genellikle yoktur.

Umarım yazarlar yeni özellikler ekleyerek projelerini geliştirmeye devam ederler. Böyle içeriklerin artması dileğiyle.

Dorfromantik, ne yazık ki PC'de ücretsiz olarak indirilemiyor. Ancak bu harika oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden ucuza satın alabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve hemen şimdi kendi benzersiz dünyanızı yaratmaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more