Yer imleri

Devriye

Alternatif isimler: Dozory

Online & ndash Saatler; Ünlü tetralojisi fantastik yazar Sergei Lukyanenko'nun ücretsiz bir çok oyunculu rol yapma oyunudur.
Online oyun Devriye yükleme gerektirir ve bilgisayar oyuncu Ek program & ndash yüklemek; grafik görüntüleme hataları en aza indirir oyun istemcisi.

minimum sistem gereksinimleri şöyle çevrimiçi Saatler olan oyun oynamak için mutlu olmak için:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; çevrimiçi Internet Explorer 7 veya Mozilla Firefox 3. Hızlı yolu takip seçerseniz
, girmeniz gerekecek:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; takma & ndash; & nbsp; istenen karakteri tüm diğer oyunculara bilecek altında,
& bull adı, & nbsp; & Nbsp; kullanıcı adı & ndash; site ve forum
ve boğa erişmek için isim; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; şifre
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; elektronik posta kutusu adresi,
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; kendi cinsiyetini belirtmek için.
Kayıt Devriye uzun yol hemen oyunun harika dünyasına bırakın. Hemen macera ve ndash katılmak başlayacak; Twilight üç katmandan dalan Başkalarının iki karşıt tarafın, savaş. Savaş sona erdiğinde, onun adını vermek istedi ve daha sonra sadece küçük bir standart & nbsp doldurmak için sunulacak; kayıt formunu doldurun:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; şifre
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; kutusu
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; kullanıcı adı (sahada ders için isim),
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; karakterin seks seçin.
sihirli güçleri ile donatılmış iki karşıt güçler arasında çatışma dayalı online oyun saatler. O Diğerleri, aydınlık ve karanlık, ve vücutlarının kontrol - İzle. Engizisyon, dengeyi korumak ve ebedi savaş Diğerleri nötr kalması - Ayrıca, oyunda üçüncü kuvvet vardır. Yani, online Saatler oyun oynamak için başlayan, size mücadele edeceğiz hangi tarafında kuvvet seçmek zorundasınız.
oyun diğer bir çarpışmadan sonra tedavi için gönderilen Artek, başlar. Orada oyunda insanlar, her kişinin bir acemi başlamadan önce kısa bir süre olduğunu. En kısa sürede size arkadaşlar ve düşmanların korku saygı sahiptir Diğer güçlü büyücü acemilikten yolu yürürken size kalmış sonra.
Oyunu Online Saat & nbsp; karakter gibi yollarla geliştirilmesi sunmaktadır:; & nbsp; & nbsp
& bull; & Nbsp; büyücü
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Adaçayı (cadı),
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; bir vampir,
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Devon
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; incubus (succubus),
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; kurt adam (perevertite).
En kısa sürede karakter (savaşta elde edilen) deneyim kazanmak gibi, seviye artacak ve büyük fırsatlar, büyüler ve becerileri açılacaktır.
Çal Devriye çok ilginç olacak. Oyunun eylemleri, modern Moskova'nın merkezinde yer almaktadır çünkü. Güzel bir gerçek maçın grafikleri, tüm binalar ve sokaklar render. Oyun sokaklarda ve binalarda ve ndash gerçekleşir; bankalar, ofisler, daireler. Buna ek olarak, karakter & nbsp Diğer bir tuhaf bir hayat değil, aynı zamanda modern insanın hayatını, sadece taşımak zorunda kalacak; Özellikle, iş ya da toplu taşıma kullanmak için gidiyoruz.
bile en zorlu oyuncuyu tatmin edecek devriye oyunundan konum mücadele. Ya tek başına mücadele veya masif savaşlar meşgul olabilir. Gizemli zindan Eğer golems ile savaşa bekliyor ve üç kadar mücadele edebilirsiniz! Bir nöbetçi olursanız, gözaltına alınabilir.
oyunda karakter para kazanmak için izin, güçlü ve iyi düşünülmüş ekonomi vardır.
Saat Online Kayıt önce gerçeklik yakından büyülü bileşeni ile iç içe olduğu dünyayı açılacaktır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more