Yer imleri

Draconian Savaşları

Alternatif isimler: Draconian Savaşları

oyunu Draconian Wars [2 ] & ndash; Online en popüler tahsil kart oyunlarından biri. Bu ejderha çağında taşıyan bir taktik oyunudur. Oyuncular en kısa sürede, güçlü ejderha veya insan güçlerinin ordunun lideri olarak hareket edebilir Hyperborea'dan süpürüldü ödüle. Birçok pro kart oyunu haklı kabul Draconian Wars [1 ] Online en zor biri. Dünya Hyperborea eskiden ejderha aitti, ama toprak onların mülkiyeti altında iken söylüyorlar kıyı teknokratlar indik. Arazi ve ndash Kontrolü; Bu askerlerin birinin zafer getirecektir budur.

Draconian Wars [serbest 3] herkes oynayabilir. Bir süre önce, oyun Desura , o $ 2,5 nerede maliyeti de kullanılabilir hale gelmiştir. Online Draconian Wars [1 oynamak için ] kaydı gereklidir. Bağlantıyı & laquo izlemeniz gereken kayıt işlemine başlamak için; Girişi veya Uye & raquo;, ekranın sağ tarafında yer.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Üst alanda kayıt formunu açmadan önce olduğu ve laquo; İsim & raquo; onun adı belirtmeniz gerekir.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sonraki satır & laquo; Adı & raquo; oyun takma yazmak (kesinlikle fikirlerin bir çift var).

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; In & laquo; E- & raquo; Eğer gerçek hayatta e-posta belirtmek gerekir.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sonraki iki sen (laquo & alanlarında çoğaltarak, oyuna ve onaylamak için oturum açmak için parolayı belirtmeniz gerekir hatları Şifre & raquo; ve & laquo şifre & raquo doğrulayın; sırasıyla).

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; yıldız ile işaretlenmiş tüm alanlar gereklidir, bu yüzden alandır & laquo; Reddit & rsquo; s kodu & raquo;, işaretli olmayan boş bırakılabilir.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; zorunlu kene ifade & laquo koymak; okudum ve & hellip katılıyorum; & raquo;, kuralları ve kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Senin nesloglasiya kayıt işlemi tamamlandığında ve online oyun oynamak için yapamıyorsanız Draconian Savaşları .

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; kayıt formunu doldurarak sonunda onun & laquo onaylamak için; insanlık & raquo;, alan ve laquo doldurma; Tür iki [ 3] kelimeleri & raquo; Sistem tarafından sağlanan kaptan.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; dolmak? Basın ve laquo; Sonraki & raquo;.

Kayıt tamamlandığında

Şimdi, oyuna başlayabilirsiniz!

Sadece oyunda, kartların dört ana türü vardır.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Toprak ( Birimleri ), zemin ve hava bölümler içerdiğini. Her alan gücü, zırh ve mücadele becerileri ile karakterizedir.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Silahlar. Bu haritalar birliklerin savaşta arazi yardımcı olur.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Magic. Bu kartlar savaşta üstünlük kazanmak için bina ve ordu geliştirmek için mücadele büyü ve takılar kullanmak olanağı sağlar.

4.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ihlali. Düşman planlarını bozmak için çeşitli hileler, büyüleri ve takılar kullanmak için izin, rakibin kartları için tatsız.

Draconian Wars oynar [ 3] herkese ilginç olacak. En kart oyunları gibi, ilk dakika yakalar ve muallakta savaşın son dakikalara kadar tüm oyuncular tutar. Bu oyunda size dünyanın her yerinden oyuncularla yeni arkadaşlar ve bir kavga becerinin mümkün olacaktır. Bu zor bir oyun kayıtsız kimse bırakmayacak. Kayıt ve savaşta şansınızı denemek için acele edin!

& nbsp;

nbsp; ,

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more