Yer imleri

Dragona

Alternatif isimler: Dragona Çevrimiçi, Dragon'un Çevrimiçi

Dragona Çevrimiçi & ndash; Orijinal hikayesi ve güzel, modern grafikler ile fantastik ücretsiz çok oyunculu rol yapma oyunu. Kullanıcılar kahramanlar-Dragoni, bir ejderha ruhu ile bağlantı yeteneğine sahip katılmak için fırsat var. Böylece, Dragonnes bir mücadele forma dönüştürmek, biri olduğu tefekkür zaten korkutur. Bu savaşçılar kötülük derebeyi Dzhurtanom güçlere karşı savaşmak için denir. İstenmeyen davetsiz misafir & ndash dünyayı koruyun; Bu onların nihai hedefimizdir. Dragona Çevrimiçi oyun başlayarak, kendi damarlarında vahşilik gaddar kanı hissedebilir yaratıklar biri haline gelmiştir. Bunu & ndash seveceksiniz; Şimdi deneyin!

Dragona Çevrimiçi kayıt heyecan verici maceralar parti yapacaktır. Sen, heyecan verici maceralar gerçekleştirmek için bir çok, oyun sırasında gelişebilir nefret düşmanlarına karşı mücadele, müttefikler aramaya mümkün olacak ve tüm bu konumları ile benzersiz tasarım ve hoş sesin keyfini çıkarmak için. Dragona Çevrimiçi çok az zaman alır oyunda katılın. , E-posta adresinizi girin bir şifre oluşturun ve sonraki satırda bunu tekrarlayın ve sonra ek alanlar (isim, soyadı, seçilen iki soru ve cevapları) doldurarak devam. Bir hesap oluşturarak gerçeği Projenin koşullarını kabul unutmayın.

oyun önce, önerilen sistem gereksinimleri listesini görmelisiniz. Dragona Online oynamak için aşağıdaki yapılandırmaya sahip bir bilgisayara ihtiyacınız olacak: işletim sistemi , Windows XP / Vista / 7; CPU Pentium Çift Çekirdek veya üzeri; & Nbsp; kart Radeon HD 3650 / Geforce 8600 GT ; 20 TR disk alanı ve 2 TR bellek. Sırayla her şey var bu parametrelerin, sanal & nbsp büyülü atmosferinde saplanabilirler; evren.

birkaç kıtada, yani Bartan, Nazallan, Souhayr Vadisi Ejderha Pampus oluşan bir dünyanın içine taşınır. Her biri MMORPG oyuncular için oyun sürprizler biriktirir ve böylece yolculuk gerçekten unutulmaz olacak. Sen renkli konumları almak ve kasvetli, karanlık yerlerde olacak. Bu çeşitlilik oyun öngörülemeyen ve sıkıcı değil yapar.

Çevrimiçi oyunu Dragon dönüşümü olarak vurgulamak sahiptir. Nedeniyle dönüşüme tamamen sizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Bu özel yetenek büyülü ve fiziksel özellikleri, artan ek güç kazanmak için yardımcı olur. Ama her zaman özel bir enerji var, bu çekirdeğin gücünü ihtiyacı unutulmamalıdır. Dolayı canavarlar imha bu enerjinin yapar. Dönüşüm tam veya kısmi olabilir. Ben sadece vücudun bir bölümünü varsa. Ejderha size her birinde uyuyan yatıyor ve en iyi iyi ona uyan!

Aynı zamanda büyülü arazi dört yarışta temsilcileri yaşadığı. Her ırk iki sınıf vardır. Daha yakından onlara bakalım. Yani insanlar (sınıflar: rifleman, keskin nişancı) & ndash; Onların dezavantajları telafi etmek için kaç yol biliyorum inanılmaz swingers. Ve onlar yeterince fiziksel olarak güçlü ve büyü konusunda oldukça zayıf değildir ve kısa ömürlü insanların kalbini kaybetmek yok genelde rağmen. Onlar son teknolojiye Cüceler erişimi olan bir ittifak ağır zırh ve hatta sayesinde kullanımı. Dahası, insan aklı canlı ve anlayışlı olduğunu ve bu erdemler ortadan kaldırmaz! Başka bir ırk & ndash; Potasyum (sınıflar: guardian ve öldürücü), insana oldukça farklıdır. Yasaya göre, bu yarış mavi ejderha kan, çünkü onun damarlarında bir yarışın en güçlü akar kabul edilir. 'Lik potasyum engelledi, ve pek çok onlarla iletişim kurmak için çalışıyoruz. Üçüncü yarış & ndash; Eldin (sınıflar: ranger ve büyücü), kendilerini çağın büyücüler Dragons meşru mirasçıları düşünün. Büyü kullanımı ile ilgili olarak, bu durumda, hiçbir eşit olması. Ve Eldin uzun ömür ve haklı en güzel yarış düşündü. Son yarış & ndash; katchi (Sınıflar: Şaman ve Scout) Büyük Savaş etkilenen ve arzu onun manastır, eski büyüklüğünü yaşamak dönmek için. Bu ırkın temsilcilerinin maksatlı, savaşta şiddetli, gurur duyuyoruz. Tüm farklı ırklar ve kendi yolunda her cazip görebilirsiniz.

nbsp;

oyun Dragona Çevrimiçi adanın Bartan sırlarını ortaya çıkarmak için değil, aynı zamanda onun tarihini yaratmak için değil sadece izin verir. Bu özelliklerinden bile en zorlu kullanıcı seveceksiniz. Evet, oyun dünyası, güzel ve acımasız hem de. Ama bu kombinasyon projeye ilgi kaybetmek izin vermez. Kendi deneyimlerini oyunun yararları emin olun ve hoş bir deneyim kalsın!

 

Dragona kaydı