Yer imleri

Ejderha Born

Alternatif isimler: Ejderha Born

Oyun Ejderha & nbsp; Born & ndash; ücretsiz bir tarayıcı oyunu, oyun Skyrim çok benzer Solstheim adasında gerçekleşecek olaylar. Oyun Ejderha & nbsp kez Born Çevrimiçi. Relinduna başlar savunanlar, size bir hain düşünün ve siparişler Miraaka seni öldürmek istiyorum sekterler saldırısına vardır. Sonra Miraak kim olduğunu bulmak için Solstheim adasına geçmek ve bunu durdurmak nasıl.

oyun öncesi Ejderha & nbsp Born , bilgisayarınız gibi gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz ; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Bir oyun Ejderha & nbsp Katıl doğdu & nbsp; çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, & laquo seçeneğini; Kayıt & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; gönderin & raquo; ve Ejderha & nbsp; Born kayıt bitti.

oldukça büyük Solstheim adası. Bu, işi yapabilir ya da sadece ilgi için onları keşfetmek için kalıntıları, eşkıya kampları, mağaralar dahil olmak üzere harita üzerinde 40'dan fazla başka yerlerde vardır insanlarla tanışmak ve görevleri yerine getirebilir, üç büyük şehirleri içeren [ 3] Ejderha & nbsp; doğdu & nbsp; Çevrimiçi .

Ana macera oyunu Ejderha & nbsp; doğdu & nbsp; Yedi maceralar oluşmaktadır. Eğer Solstheim adasına geldiğinde, orada insanlar biraz kafa karıştırıcı olduğunu göreceksiniz. Onlar türbelerin Miraaku inşa ama neden bilmiyorum, onlar Miraake duymuştu, ama nerede olduğunu bilmiyorum. doğdu & nbsp; Çevrimiçi kontrolü Miraaka dan, o zaman için gereken enerji için bakmak gerekir Yani, ilk insanları Ejderha & nbsp boşaltmanız gerekir Onu yenebiliriz. Bu son kısım, belirli güçleri izlenmesi ve Skyrim ana görevi tamamladı herkese akla gelmelidir ejderha, binmek içerir komik.

Oyunun çoğu Ejderha & nbsp; Born siyah kitapların çalışmaya bağlı. Eğer Miraake hakkında bilgi arıyorsanız ederken, apokrifa, Prens Hermaeus Mora krallık içine alır, her biri bazı siyah kitabın içine çalıştırın. Ayrıca Ejderha & nbsp okunan her siyah bir kitap için bir bonus olsun; doğdu & nbsp; Çevrimiçi ve bu ikramiye yararlı şeyler arasında, Bu tür takipçilerine karşı dost ateşi çıkarılması gibi ve bir fazlalık varsa, ürün satmak, böylece tüccara aramak mümkün değildir.

Ne yazık ki, bu eklemeler Ejderha Born Çevrimiçi , bu yüzden oyunun ana bölümünde hiçbir şeyi değiştirmeyecek sınırlıdır.

nbsp;

olacak Ejderha & nbsp; Born oynamak ve oyunu daha oyuncuların ortalama seviyesine yönelik olduğunu görmek için. Bazı kavgalar (karakter sihirli direnci az ağırlıklı nedeniyle) ağır olabilir ve karakter silahlarını tutmalısınız ve Miraaka karşı son savaşta önce ölmek değil. Born & nbsp;; bir Ejderha & nbsp karakter varsa Çevrimiçi , ejderhayı yenmek, hangi sen oynamak mümkün olacak [2 ] Dragon & nbsp; Born herhangi bir sorun olmadan.

nbsp;

Genel olarak, oyun ve Dragon & nbsp; Born hattı. Savunucuları oldukça gelişmiştir Relinduna. Büyük ve küçük bazı ekstralar, bir sürü içerir, ve bunların hepsi yeterince iyi çalışmıyor olsa en azından bazı "A" sırada alabilirsiniz. Özellikle, kara kitap denilen ve Apocrypha çalışma edilebilir ve bazı görevler Ejderha & nbsp; doğdu & nbsp; Çevrimiçi .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more