Yer imleri

Dragonica

Alternatif isimler: Dragonica

oyun Dragonica Çevrimiçi & ndash; diğer oyunlar arasında film ve kitap mizah ve parodi bir bolluk ayıran ücretsiz rol yapma oyunudur.

online oyun Dragonica indirmek ve oynamak için, aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir: & nbsp;

az:

& bull; İşletim Sistemi: Windows Vista / XP

& bull; İşlemci: Pentium 4 Ocak. 6GHz AMD XP 2500+, AMD Athlon64 2800 + & nbsp;

& bull; Sabit disk: 2Gb

& bull; Bellek: 512 mb

& bull; Ekran kartı: GeForce FX5200 veya Radeon 9600 SE

& bull; Interenet: DSL / Kablo

Dragonica online kayıt olmanız gerekmektedir oyunu oynamaya başlayın. Şöyle Dragonica olduğunu kaydol:

1. E-postanızı girin.

2. Sonra giriş girin.

3. Bir şifre ile gelip.

4. Zemininizi seçin.

5. Kullanıcı sözleşmesini kabul ve pencereye & laquo tıklayın; Play & raquo;. & Nbsp;

6. Dragonica kaydı bittikten sonra, oyun otomatik olarak indirmeye başlayacaktır. Yükleme tamamlandıktan sonra kayıt sırasında verdiğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak oyuna girmek için tamamlandı.

Dragonica Online oyun & ndash; hoş bir eğlence. & Nbsp;

Dragonica son derece ilginç ve gerçekçi oynayın. Eğer sahip olduğunuz tüm modeller ve dünyanın sahne 3D yapılan travel için. Doymuş ve parlak renkler masal sayfa renkli resimli kitap olan bir duygu yaratır.

kez Faris adlı cadı onun büyü ve kısıtlayıcı zincirleri ejderha karar verdi. Kötü ejderha boşaltarak sonra, o ilahi statüsüne kavuşmuştur. Sen Faris ve Elga & ndash ordusunu yenmek zorunda; serbest ejderha, pek çok heyecan verici maceralar geçtikten sonra. & Nbsp;

Dragonica Online oyun dört sınıfları vardır:

& bull; Savaşçı & ndash; Şövalye, Paladin, Gladyatör, Spartan

& bull; Archer & ndash; Nişan, Avcı, Ranger, Sniper

& bull; M. & ndash; Priest Servant, Archmage, Wizard

& bull; Thief & ndash; Jester, Harlequin, Assassin, Ninja

iyi kıyafeti Warriors nedeniyle kendilerini yükünü alabilir. Darbe, çekiç, savurma bir darbe çökertilmesi, yumruk ve yeniden adlandırılan laquo; kılıç & raquo dans;: Warriors gibi beceriler konusunda eğitilmiştir.

Okçular & ndash; Bir mesafeden Sihirbaz saldırı. Çekim çarpıcı beceri yanı sıra, onlar hayvanlar koşmak tuzakları, yanı sıra diğer birçok ünlü yeteneklerini ayarlayın. Moonwalk, güçlü bir çekim, çekim amaçlayan, hava savunma: Okçular gibi becerilere sahip.

Büyücüler rakipler saldıran, büyüleri kullanın. Onun büyüleri Büyücüler birden düşmanları zarar verecek yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak, güçlerini işbirlikçileri yeteneğini geliştirmek ve müttefiklerinin durumunu etkileyecek. Magee aşağıdaki becerilerini geliştirmek: yavaş iyileşmesi, mana girişi & ndash; büyülü saldırı, hava ve muhrip ve ndash bir arada artırır; bir elektrik boşalması.

hırsızlar kolayca saldırıları atlatmak ve hızlı bir şekilde hareket yeteneğine sahip. Onlar kritik isabet da taraftarlarının moralini yükseltmek mümkün anlaşma. Thief doğasında beceriler: darbe ve füze saldırısı smashing, hava öfke atmak.

oyun Dragonica Çevrimiçi macera dolu. Kırk beşinci düzeyinde ilk kez karakter zindan Green Forest ile karşılaşacak. Yeşil ağaç tamamen Gölge bağışıklık kanıtlanmıştır Çünkü ne zaman Pine Hills kabilesi yaşayan Evil Lumberjack Poda Bernauna saldırıları Mika anı kaçırdım. Okçu Zangoru Sen var iş yapmak ne daha ayrıntılı olarak açıklamak. & Nbsp;

burada her fırsatta yeni bir macera bekliyoruz edecek, çünkü Dragonica oynamak ister misiniz. Elli ikinci düzeyde, karakter bir Mutishey charmed şaman ve büyülü ejderha Riviusom buluşacak. Şaman karakter ve ejderha kazanır sonra, o zırh seti ve diğer giyim parçası almak ve yeni siparişler kazanmak ve yeni başarılar kazanacaktır. & Nbsp;

galibiyet ve Dragonica deneyim puanı şeklinde karakter ödüllendirmek sağlayan macera ödevler online oyun gerçekleştirin. Sonraki seviyeye ulaşan, yeni bir öğrenme ve mevcut becerilerini geliştirmek olabilir. Mesleki Gelişim & ndash; böylece Paladin in Knight Knight Warrior, ve. d. & Ndash; Yirminci ve kırkıncı seviyelere sonra oluşur. & Nbsp;

Dragonica Online & ndash; inanılmaz esprili oyun dünyası. Bu oyuna harcanan zaman, eğlenceli sinek. Dragonica sizi bekliyor oyunda katılın! & Nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more