Yer imleri

Dragon Nest

Alternatif isimler: Dragon Nest

Oyun Ejderha Nest & ndash; Güney Koreli stüdyo Eyedentity Games tarafından geliştirilen MMORPG ve arcade haşıl, fantastik müşteri oyun bir karışımıdır. ejderha ve yuva ana avantajı ndash; En son dövüş sistemi hedef olmayan. Burada Savaşlar, hızlı ve dinamik, ve onlara zafer oyuncunun beceri bağlıdır. PvE ve PvP mükemmel düşünülmüş. Variety tamamen can sıkıntısı ortadan kaldırır. Sen macera döngüsünde yer olacak! Takımları arasında savaşlarda yer almak, zombiler ile savaş katılın kilit noktası kapmak. Bu çalkantılı olayların yorgun olsun, örnek, tarım ve balıkçılık için, meşgul.

için fantezi dünyası ihtiyacı Ejderha Nest kayıt faaliyetlerini genişletmek için. Ayrıca oyun indirmek gerekir. Kayıt sayfasında, forum için e-posta adresinizi ve takma adı girin. Akakunta downloader oluşturduktan sonra oyun indirebilirsiniz. Tüm başarıyla geçti ve ardından online oyun Ejderha sorunsuz çalıştı Nest, bu minimum sistem gereksinimlerini gerektirir:

- c Vista SP2 (32 / 64bit) / Windows 7 (32 / 64bit)

- işlemci ve nbsp; & nbsp; 12

- Video & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; NVIDIA GeForce 285 / ATI Radeon 4870;

- Ses & nbsp; Doğrudan x 6. 0

- 1. 5Gb RAM ve 1. 5GB sabit disk alanı;

- internet 56k modem.

Ejderha Nest oyun karakter yaratma ile başlayacak. Bir saç modeli, yüz özellikleri, giyim ve ayakkabı seçin, bir isim ile gelip. Ayrıca, size ait hangi sınıf karar vermelidir. Dragon Nest okçu, büyücü, din adamları ve askerler yaşamaktadır. Okçular & ndash; yakın ve uzak saldırılara başarılı, zarif, hızlı ve çevik oluşturma. Ancak, onlar zayıf savunma varsa, kalıcı değildir. Büyücü & ndash; düşman savaş onlarca büyü bir mesafeden, birinden saldırı ustaları. Onlar rakiplerinin hareketlerini kontrol ve savaş seyrini etkilemek mümkün. Bir zamanlar periler üzerine en iyi olmak için fırsat oldu, ama zor kez geldi ve bu rezidans kazanç, canavarlarla mücadele etmek zorunda kaldı. İmamlar & ndash; asil kökenli inanılmaz cesur savaşçılar. Onlar canavarlar dikkatini ve ölümcül tarak indirebilmek için biliyorum. Sihirli şifa. Onlara sadece yeteneği getiren opt-out. Warriors & ndash; cesur profesyoneller şok ve güçlü saldırılar üretimi birleştirdi. Melee parlayacak, ama sorun sınıfları sadece kendiniz için bunları izin veremem değişiyordu olmasıdır.

Oyun Ejderha Nest Online kullanarak ihtiyacınız mevcut ekipman oynayın. Bütün mesele olduğunu onların silah ve üniforma mevcut farklı sınıflar için temsilcileri katıldı. Okçular ve ndash için; Bir kısa atıp, tüfek olduğunu. Cadılar ve ndash için; Grimoire küre bebek. Din adamları ve ndash için; topuz zincir çubuk. Ve askerler ve ndash için; kılıç, balta, çekiç. Oyunu Dragon Nest yukarıdakilere ek olarak, çeşitli takı ve doğru anda yararlıdır iksir vardır. Onun silah ve zırh geliştirilebilir. Öğeler güçlendirilmesi olabilir ve onlar gerçekten ölümcül böylece, onlara ek özellikler kazandırmak için. Ayrıca nesneleri oluşturabilirsiniz. Bu demirciler yardımcı olacaktır. Onlar gerçek şaheserleri oluşturabilirsiniz.

Ejderha Nest Online & ndash; Altera karanlık güçlerin azgın tartışma ve etkisi rağmen, oldukça rahat bir yer olduğunu gizemli bir dünyadır. Burada gizem, sakin köyler ve esasen & ndash parkta, doldurulmuş ormanda terk edilmiş kalıntıları içinde, çiçeklenmenin ovalarda, karla kaplı dağlar ziyaret edecek; Bir yolculuk. Korkunç ejderha bu güzel dünyayı kurtarmak için, oyuncuların bir panzehir aramak ve kötü yok edecektir.

oynamak Ejderha Nest tek başına veya birlikte onun sadık arkadaşları ile olabilir. İşte size daha rahat olmak için nasıl kendileri için karar vermek. Bu grup canavarlar tüm alayları mücadele edebilirsiniz söz etmek gerekiyor, ve bir omuz üzerinde değil.

Ana, yan ve günlük görevleri takip ve deneyim kazanırlar. Tüm koşulları yaratmak için oyunda bu kahramanlık yapın! En zor görevlerin yürütülmesi sırasında başlık almak mümkün olacaktır. Bu kitabe karakterin adının yanındaki hangi olası kazanç özellikleri sayesinde.

karakter pompalamak için, en azından bir saat için bir oyun bakmak için bir gün yeterlidir. Ne olursa olsun, parça kapatmayın! Tüm düzeyleri tamamlayın ve gerçek bir kahraman haline!

 

Dragon Nest online kayıt