Yer imleri

Ejderha Pals

Alternatif isimler: Ejderha Pals

Ejderha Pals oyunu bir fantezi tarzında oluşturulmuş bir tarayıcı tabanlı online oyundur. Bu oyun sizin evcil dragons olacak anime türü, gelişti. Oyunu Dragon Pals Sen benzersiz ve beklenmedik bir oyun karşılaşacak ve burada cinsiyete göre standart dışı sınıflandırma sınıfları göreceksiniz.

Yabancı dil (İngilizce) Ejderha Pals kayıt sunulmuştur. & Nbsp; Bu oyun, kendiniz hakkında aşağıdaki bilgileri girmek için kayıt olmanız:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; O'nun, e-posta adresi veya adı.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şifrenizi yazın.

Ayrıca Facebook ile kayıt olabilirsiniz.

nbsp;

Onların evcil & ndash öğretim olacak oyunu Dragon Pals oynamak için; ejderhalar. Onların yeteneklerini geliştirmek mümkün olacak. Hatta gerekirse aynı anda kullanılabilecek bir kaç ejderha olabilir.

Ejderha Pals Sen var oyun sadece savaş dikkat hızlandırarak değil, oynamak için değil, aynı zamanda size evcil hayvan ilgilenir. Bunu yapmak için bir mutfak bahçesi yaratmak ve onların muhteşem hayvanlar için üzerine gıda büyümek gerekir.

browser oyunu online Ejderha Pals, üç sınıf vardır:

1. Okçular & ndash; Onlar patlayıcı kuvvet , bilindiği gibi savaşta büyük zarar çizim. Onlar en iyi kullanıldığı uzun vadede , uğraşan hasar .

2. Warriors & ndash; onlar güçlü Kalp , ki onları , en kararlı savunucuları yapmak var. , saldırı , , orta , , bu kusurların , büyük sayısı dayanabilir, ancak.

3. Magee & ndash; Bu usta elemanları , savunma ve uygulaması zarar iki taraf tarafından sahip olunan. Bu En dengeli , üç sınıftan , ve potent şifacıları [7 ].

Her sınıf becerileri kendi benzersiz kümesi vardır. Saldırı, destek ve yetenek: Bu beceriler parametrelerin üç farklı türde oluşur. Bir saldırı ve destek olarak bu tür beceriler savaşta kullanılmak üzere beceri bar ve pasif becerileri oyunculuk yetenekleri içine çizilebilir.

Oyuncular beceri iki ayrı çeşit var ve herhangi bir zamanda beceri çubuğunda üç beceri kadar kullanılabilmektedir. Sadece bir ana saldırı becerileri sıcak savaşta kullanılabilecek, ancak istediğiniz gibi aynı zamanda birçok kombinasyonları kullanabilirsiniz.

ejderha Pals oyunu altın amethysti dönüştürmek için kullanılan simya bir sistemdir. Simya mükemmellik düzeyi yüksek, daha fazla oyuncu ametist toplayabilirsiniz. Bir oyuncu dönüştürmek ve çok on kere almak için bir şans olabilir ne kadar sınır yoktur. VIP oyuncular serbest rafine bir şans var, ve ayrıca Alchemy paketleri alabilirsiniz.

ejderhalar ehlileştirmek ve tüm yarışmacılar sizin için zor olacak.

arenada mücadele ve mücadele ödül cesaret. Becerilerinizi geliştirin ve sabit iş için sizi ödüllendirecektir hazineleri yol açmıştı.

sınıf seçin ve tüm cesaretle mücadele.

nbsp;

ücretsiz oyun Ejderha Pals kaydol ve kurdunuz sizin ve küçük arkadaşlar için muhtemel ve maceracı bir oyun değil.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more