Yer imleri

Dragon Ring

Alternatif isimler: Dragon Ring

güzel oyun Dragon Ring.

Igra Ring Dragon, tarayıcı tabanlı çok oyunculu role-fi macerasının tüm sevenlerine hitap edecek. Arsa, Andimor adında bir krallığın etrafında dönüyor. Fakat halka tahrip edildi, çekişme Siviller arasında başladı Andimora, tüm canlıların yüreğine olan nefretleri bastırdı. Bir komşu komşuya saldırdı ve kardeşi erkek kardeşini öldürmeye hazırdı. Karanlık Lord'un yüzündeki kötülük temizlendi, kanlı bir savaş başladı. Sadece büyük cesaret, geri kalanı iyinin yüreğinde toplayabildi ve karanlık güçleri yenmek için onun yardımıyla. İçindeki kahramanlar bir Hollywood yıldızı gibi görünüyor, kıyafetler karakterin görünümünü değiştirebiliyor ve canavarlar korkunç ve sinsi.

Dlya kötülüğün güçlerini yenmek ve oyunun efsanevi bir kahramanı olmayı denemek için Ring Dragon kaydında bir zorunluluktur. Bunu geçmek için, oldukça hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece üç puanlık e-posta adresi, şifre ve takma adlardan oluşan formu doldurun veya sosyal ağlardan birinin hesabını kullanın.

Özellikleri Dragon Ring.

Nachinaya oyunu oynamak Dragon Ring, uzmanlık karakterini seçmek zorunda kalacak, standart savaşçı, okçu ve büyücü. Deneyimli oyuncular bu sınıflardaki farkı bilir. Savaşçı yakın dövüşlerde güçlü ve iyi korunuyor, okçu uzun mesafelerde savaşmaya daha uygun ve sihirbazın cephaneliği şifa da dahil olmak üzere farklı büyülerle dolu.

Opredelivshis karakterli ve ona bir isim vererek, engin sanal dünyada kaybolan inanılmaz güzel bir yere seyahate gidebilirsiniz.

Na, kahramanı birçok testten geçiriyor, kendi silahlarını ve kıyafetlerini üretmek zorunda kalacak, savaşta yapılabilecek, görevleri veya geliştiricileri tamamlayarak günlük olarak güncelleyecekler. Patronla kavgaya katılmak iyi bir silah ve teçhizat kazanması muhtemeldir. Yapay zeka ile kontrol edilen düşmanlarla savaşan yeni başlayanlar için uygun savaşlar seçilebilir, bu nedenle deneyim kazanmak kolaydır.

Kazhdy savaş kahramanını tecrübe kazandı, oyuncular bir veya daha fazla yetenek geliştirerek karakterini geliştirebilecekler. Pompalanan sadece karakterinizi değil, beraberindeki karakterleri, evcil hayvanları ve hayvanları paketleyebilir.

V Ring Dragon oyununun kendisi diğer oyuncularla takım kurmak kadar ilginç değildir. Lonca yalnız bulunmayan beceriler geliştirebilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more