Yer imleri

Atlantis Dragons

Alternatif isimler: Atlantis Dragons
Eğer başlıktan tahmin edebileceğiniz gibi

, Atlantis oyun Dragons ejderha büyülü dünyasına götürecek. Dragons hala Atlantis kayıp kıta günlerde olduğu kişilerdir. Antik çağda oyunun Efsaneye göre arazi insanların Atlantis'e geri gitti. Onlar yaşam için mücadele vardı. Uzun Savaşta Atlantis'in dört kabileleri oluşturuldu. Bugün, bu aşiretlerin hayat koruma uğruna kendi aralarında mücadele etmek zorundayız. Ayrıca kazanan tüm insan ırkının kontrolünü kazanmak mümkün olacak. Ayrıca savaşta yardım ve savaşta can Dragons zafer getirmek.

Online Atlantis Dragons hala Plinga oyna oyun şirketi temsilcilerinden biridir. Bütün bu oyunlar yüksek kaliteli grafikler ve serin oyun vardır. DA Bu üreticiler çoğu diğer oyunların aksine Rusçaya web çevirmek mümkün değildir, bu yüzden cahil hala hissediyorum göre oynamak zorunda. Ne doğru, yönetim oyunu herkes sorunsuz anlayabileceği kadar basit.

Daha önce Plinga oyunları ile bir araya geldi ve belki de bu hizmete bir hesap vurdu olsaydı

, daha sonra Atlantis kayıt Eğer Dragons basitleştirilmiş şeması altında yer alacak, ya da daha doğrusu sadece kayıtlı verisi altında sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer bir acemi iseniz, basit bir formu doldurmanız gerekiyor.

1. Önünüzde alanın ortasında oluşturacaktır. Eğer isterseniz, Facebook hesabınız üzerinden oturum açabilirsiniz. Değilse, formun üst satırında «E-posta» başlıklı e-posta adresinizi girin.

2. Hat «Şifre» Sonraki kişisel hesabınıza giriş için şifrenizi girin.

3. Golf «Adı» login oyun listesi.

-4. Sistem kayıt işlemini tamamlamak için izin ve Atlantis oyun Dragons oynamak kısa sürede başladı, sen hattını kontrol ederek kullanım koşullarını kabul etmek zorunda «Ben ... koşullarını kabul».

5. İsterseniz, size mesajları almak istemiyorsanız, çizgi «Bana Haber Gönder» kontrol, yönetim siteden bültene abone kutusunu boş bırakabilirsiniz.

6. Tüm alanlarını doldurmak ve doldurma doğruluğunu kontrol ettikten sonra, «Ol» tıklayınız.

Şimdi Atlantis Dragons oynamak için değil sadece, ama tüm diğer oyunlarda Plinga sorunsuz gidecek.

Oyun sırasında bir kahraman seçmek zorundasınız, daha doğrusu dört kabilelerinden birine ait olduğunu.

1. Zolmek. Özellikle Dragons ile tüm canlılar ortak bir dil bulmak mümkün Brutal zolmeki.

2. Sobalar. Bu karakterler onlar büyü ve bilim bir sürü biliyorum keskin bir zihin ve şaşırtıcı maharet var.

3. Soleriany. Kurnaz ve acımasız karakterler. Onlar her zaman pahasına kazanmak.

-4. Amazonlar. Cesur kadın savaşçılar. Bu savaşçı bayanlar herhangi bir kişiyi korkutmak değil.

, Kabile seçiniz karakter isim ve kente adını verir. Şimdi oynayabilirsiniz!

Bu Atlantis oyun Dragons tamamen ücretsiz ve herkes için geçerli olduğuna dikkat etmek önemlidir. ... Ortaçağ cesur savaşçı hissedin ve Dragon yardımıyla dünya üzerinde güç almaya çalışın

 

Atlantis online kayıt Dragons