Yer imleri

Drakensang Online tanıtın

Alternatif isimler: Drakensang Online

Drakensang Online & ndash; Sihir ve mucizelerin olduğu bu tarayıcı tabanlı fantazi oyunu. Ejderha - Geldi tehlikeler ve farklı yaratıklar bir sürü insanlığın yeminli düşmanı yayımlanan bir karanlık kült iktidara hangi bir dünyadır.

Drakensang Online oyunu ücretsiz ve oyun istemcisi kurulum gerektirmez. Bu herhangi bir popüler tarayıcısı ile uyumludur. Tüm oyunu, bu Kayıt Drakensang Online başlamak gerekir: Facebook'ta kayıtlı hesabınız varsa, bu sadece Facebook, daha sonra hesabınıza erişim izni vermek knobku afiş tıklayarak oyunun kayıt olarak kullanılabilir. ; Ol & raquo; açık kayıt penceresi, uygun alanlara takma adınızı (isim), şifre, e-posta, doğum tarihi girmeniz gerekir bonus kodu ve laquo tıklayarak ana sayfada: Bu hesap değilse, aşağıdakileri yapın ve Şartlar ve Koşullar Gizlilik benimsenmesini işaretleyin. Düğme ve laquo tıklayın; Kayıt & raquo; ve oyunun Drakensang Online bu siciline bitti. Ardından, sitenin yeni bir sayfaya gidin, listeye ve oyun stili (PvE veya PvP) bir oyun sunucusunu seçmeniz gerekir. Bir dünyaya karşı oynatıcı ve PvP & ndash PvE-; Oyuncu vs Bu oyuncu. Ev oyunları & raquo; Sonraki & laquo basın; ve karakter yaratma, yeni bir sayfa açtı: o ona seks, saç ve büyümeyi almak Ejderha Savaşçısı, Çember veya Rangers Büyücüsü olabilir. Bunu bir isim atamak ve düğmeye & laquo basın; Create & raquo;. Her şey ilk işine & hellip başlamak mümkündür

Büyücüler Çember, Dragon Warriors ve Rangers: Daha önce belirtildiği gibi

, Drakensang Online oyun şu anda üç sınıf olduğunu.

Büyücüler Çember & ndash; insanlar yüksek zeka ve büyü bilgisinin bu sınıf. Onlar ateş, buz ve şimşek özlerini kendi ve sihirli saldırılara karşı kendi manevi gücü çarpmak mümkün.

Ejderha Savaşçısı & ndash; Bu sınıf yakın savaş eşsiz ustasıdır. Onlar öfke bile edilir olduğundan, özellikle etkili becerilerini kullanmak mümkün. Bu nedenle, uzun onlar düşmanla mücadele ediyoruz, daha da tehlikelidir.

Pathfinders & ndash; Bu sınıfın mükemmel bir nişancı temsilcileri. Onlar pusu onun ok atış zayıflatmak ve ardından bıçaklı melee onun harika yay kesmek için mesafe hedefi planlanıyor.

oyunu Drakensang Online oyuncu farklı bölgelerde (yerlerde) oyunda yolculuk için oynamak için. Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill, Slifmor, Shorfolk, Tegansuol ve Torstrond: Oyunda bu noktada yedi bölgeyi vardır. Bu bölgelere seyahat ederken, oyuncu NPC (non-oyuncu karakterleri) elde edilen çeşitli görevleri gerçekleştirmek ve bu süreç içinde çeşitli canavarları öldürmek olacaktır. Başarıyla geçen maceralar için ödül deneyim puanı almak ve becerilerini geliştirecektir. Deneyim puanları ve becerileri yanı sıra macera görevleri, oyuncu farklı yerlerde gizlidir çok değerli şeyler olabilir. Yavaş yavaş, her yeni seviye ile daha karmaşık görevleri görünecektir.

oyunu Drakensang Online elindeki farklı bölgelerde yaşayan canavar büyük bir numarası vardır. Bu nedenle, sıkılmak için Drakensang sıkılmış olmayacaktır online oyun, sadece hiçbir zaman oynar.

oyun altın, gümüş ve bakır gibi kaynaklara sahiptir. Ve orada & ndash; Inomanty (gerekirse, satın & laquo bu oyun para,; & gerçek raquo;).

Drakensang Online sitesinde foruma, konuşurken olabilir oynarlar.

Genelde, oyun iyi bir izlenim bırakıyor. Sitede görülebilir Belki eğitim video anlamanıza ve Drakensang Online oynamak için nasıl anlayacaksınız.

şimdi Drakensang Online kayıt, maceracı ayıran Tüm! & Nbsp; & Nbsp; & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more