Yer imleri

Dragons

Alternatif isimler: Dragons

Online oyun Dragons & ndash; fantezi tüm sevenler hitap edecek yeni bir ücretsiz bir tarayıcı oyuncak. Dragons oynamak için, sadece bir oyuncak çalıştırmak için herhangi bir tarayıcı kullanın ve standart bir kayıt formu doldurmanız gerekir, herkes basit ve açık oyun Ejderhalar katılın. Dragons - oyuncak, tam hızda modern teknoloji 3D kullanarak. Bu nedenle, arayüzü ve resim çok renkli ve nitel olduğunu. Bu oyun grafikleri Dragons Online yardım ateş püskürten yaratıklar fantastik dünyasına daha derin dalış.

Kayıt için postalarınızı ayrılmadan önce

, nick seçin ve şifre almak, dövüşmek zorunda kalacak hangi tarafı seçmek istenecektir:

& bull; Valor & ndash; sakin ve makul savaşçılar tüccarlar

& bull; Sadar & ndash; münzevi savaşçılar barbarlar

hangi tarafında geçmek and Dragons kayıttan önce karar vermeniz gerekir online oyun dünyasında neler ilkeleri uygulamaya. & Nbsp;

nbsp;

sadece insan ırkının temsilcisi olarak çevrimiçi Dragons oyun. Savaşan iki imparatorluğun her birinde, iki ana ırklar vardır:

& bull; erkekler

& bull; ejderha

diğer karakterler & ndash vardır; küçük ırklar ve ndash temsilcileri; Alev ve ay Elfy, minotony ve diğerleri, ama onlar sadece müttefikleri ya da düşman olarak hareket ederler. & Nbsp;

Dragons - büyüleyici bir hikaye ile online oyun. İkinci Dünya Savaşı ve tanrılar muhalefet Shaab kötü güçler sonra, karşılıklı kan istemek iki yarış olduğunu. Büyük Rift & ndash; nerede insanlarla birleşmiş ejderha, şeytani & ndash için belirleyici bir darbe vurdu; Büyük sihirli güçleri var Oluşan kristaller, onlar Ejderha Tears denir. Oyunun arsa Dragons Online detaylara dikkat dikkat, ama dünyanın çok Backstory başarısız görmek için intro olarak, Adam okumak gerekir.

Dragons sunduğu başlayanlar her oyuncu seçilen İmparatorluğu ve ndash bağlı onun rehberlere aldığı çalışma görevler gidin; mavi veya kırmızı Sadartsev Valortsev.

nbsp;

Dragons savaşçı tüccarlar tarafında online oyun oynamak için karar verirseniz, konum ruh daha çok asker gönderirseniz tüy Harp Akademileri Gaeta olacak münzevi & ndash; Oyunda yolunuzu Dragons Online Akademi Savaş RADAN ile başlar.

nbsp;

maceralar üzerinden gidin ve canavarlar ve rakipler & ndash mücadele için kahraman pompalamak için; Yeni bir şey, ama oyun oynamak gibi çevrimiçi Dragons size akıl hocası savunucusu olarak yakında başlayacak.

ilk görev bulmak ve hain Çapulcu Dairy yok etmek olacaktır. Görevler tamamlanması ve savaşlar kazanan, size bilgi değil, aynı zamanda itibar puanı sadece olsun. Serbestçe hareket edebilir, bu yüzden bunlardan birini saldırmaya Adam canavarlar dünyada, bunu seçin ve fareyi çift tıklayın niyetlerini onaylamanız gerekir. Her mağlup canavar deneyim ve kahraman için bir ödül getiriyor. & Nbsp;

nbsp;

, oyununda mücadele yarı otomatik modda gerçekleşir. Kahraman üç farklı direklerindeki tekme:

& bull; koruma

& bull; saldıran

& bull; magic

oyun Dragons kendi taktikleri hakkında düşünmek olabilir. Oyun ve mücadele dikkatle & ndash olmalıdır; rafları birleştirerek, rakibiniz de kendi konumunu değiştirmek ve büyü kullanabilirsiniz unutmayın.

nbsp;

Dragons - sıra tabanlı dövüş sistemi ile online oyun. Grevler döner ve ndash tarafından vardı; Önce sen, sonra & ndash; Rakibin. Muzaffer savaş çıkmak, dişli avans pobespokoytes. Özel eserler, büyülü tılsımlar, zırh ve hatta silah mağazasında satın alınabilir. Bu nedenle, onun karakterinin sadece pompa parametreleri unutmayın, aynı zamanda onun cephane izlemek için. & Nbsp;

nbsp;

Elbette, arkadaşlarınızla ve ndash dünyayı fethetmek Adan olabilir; klanlar birleşerek ve oyun haritası Dragons keşfedebilirsiniz. Kayıt güçlü ve cesur savaşçılar ve renkli 3D grafikler muhteşem dünyasına yol açacaktır. Ejderhalar, dünyanın gerçek bir kahraman gibi hissediyorum özel çaba gerek yoktur. Herkesi & ndash oynamak mümkün ve istekli; ejderha ve savaşçı parlak dünyasına de onların el denemek için emin olun.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more