Yer imleri

rüyadale

Alternatif isimler:

Dreamdale, mobil platformlar için çiftlik oyunu öğeleri içeren bir macera RPG'sidir. İşte alışılmadık bir tarzda güzel bir 3d grafik. Seslendirme güzel, müzik güzel.

Oyun, benzer görevleri yerine getirmeniz gerekse de, normal farms'den oldukça farklıdır.

  • Oyun dünyasının enginliğini temizlerken düşman kalabalığını yok edin
  • İnşaat için tahta ve taş alın
  • Kontrollü alan, evler, depolar ve fabrikalarda inşa etmek
  • Tarlalar için alanlar belirleyin, işleyin ve ekin
  • Yiyecek için balık tutmaya gitmek
  • Sizinle aynı fikirde olan ve size yardım etmeye istekli kişiler bulun

Gördüğünüz gibi, her şey normal çiftliklerden çok daha karmaşık. Neyse ki, geliştiriciler oyuna anlaşılır ama kısa bir öğretici sağlamaya özen gösterdiler.

Ana özellik, karakterinizin ilk etapta bir savaşçı ve ancak o zaman bir çiftçi olmasıdır.

Haritada dolaşırken, burada ve orada rastgele yerleştirilmiş ödül sandıklarıyla karşılaşacaksınız. İçerideki bozuk paraları çeşitli miktarlarda toplayarak daha sonra mağazayı ziyaret ettiğinizde birçok faydalı eşya satın alabilirsiniz.

Başlangıçtan itibaren sadece bir silah mevcuttur, bu bir baltadır. İlerledikçe, cephaneliğinizi önemli ölçüde genişletme fırsatı bulacaksınız.

Deneyim kazanmak için görevleri tamamlayın. Karakterinizin seviyesi yükseldikçe, daha da ilerlemek için hangi parametreleri iyileştireceğinizi seçin.

Dreamdale oynarken sizi bekleyen birçok macera var. Gemilerde, trenlerde ve hatta helikopterle seyahat edin. Maden kazın, balık tutun, ticaret yapın, domuz yetiştirin. Gerçek bir masal kahramanı gibi hissedin çünkü oyun dünyasında sihire yer var. Dilerseniz bazı büyülü yeteneklerde bile ustalaşabilirsiniz.

Çiftliğinizi kurarken tüm malzemeleri ve kaynakları depolayabileceğiniz bir yer olması çok önemlidir. Yeterince ambar ve ahır inşa edin. Aslında, bunlar oyundaki en önemli yapılardır. Yalnızca yeterli depolama alanınız olduğunda geri kalan her şeyi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Çiftliğin nasıl görüneceğine siz karar verin, binaları ve tarlaları istediğiniz gibi düzenleyin. Bu şekilde kelimeleri bile oluşturabilirsiniz.

Her gün oynayın ve günlük ve haftalık giriş ödülleri kazanın.

Cömert ödüller ve hediyeler kazanmak için yarışmalarla sezonluk tatillere katılın.

Oyun içi mağaza, oyun içi hayatınızı biraz daha kolaylaştıracak. Oyun içi para birimi veya gerçek para kullanarak eksik kaynakları, ekipmanı veya dekor öğelerini satın alın. Satın alma işlemi yapmak gerekli değildir, ancak oyunu beğendiyseniz, yaratıcılarına bu şekilde teşekkür edeceksiniz.

Güncellemelerle oyun, sıkılmanıza izin vermeyecek içerik, yeni ilginç yerler ve görevlerle doldurulur.

Android'de

Dreamdale'i bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oyunu yükleyin ve kötülüğü temizlemeye ve büyülü dünyayı güzelleştirmeye başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more