Yer imleri

Dreamfields

Alternatif isimler:

Game Dreamfields - Plinga Play'in sevimli oyun serilerinden biri. Ancak daha fazla Dreamfields genç temsilciler geymerskogo sınıfı için tasarlanmıştır, ancak yetişkin oyuncular bu sevimli ve iyi huylu oyunu oynayarak rahatlayabilirler. Dreamfields online, Facebook veya Twitter sayfasındaki birçok uygulama tarafından sıkça kullanılan ve sevilen bir üründür. Oyundan ne bekleyeceğinizi hayal etmek daha gerçekçi ise, yetkilendirme için formun altındaki "Dene" butonuna tıklayarak test etmeyi deneyebilirsiniz. Bu arada, oyun tasarımının dili standart İngilizceden vatandaşlarımız Rusça için daha anlaşılır hale getirilebilir. bayrakla işaretleyin ve Rusça olarak değiştirin.

Oyunun daha eksiksiz bir versiyonunu görmek için kayıt olmanız gerekecek. Yani tam olarak Dreamfields, diğer birçok çevrimiçi oyundaki gibi kontrol etmek zorunludur. Kayıtlı kullanıcılar daha fazla oyun seçeneğine ve ikramiyeye erişebilir.

1.000.001. Kayıt işlemine başlamak için oyun ekranının tam ortasında bulunan bir form doldurmanız gerekir.

1.000.002.

1.000.003. Yine de geleneksel kayıt yöntemlerini tercih ediyorsanız, formun üst alanı olan E-posta adlı e-postanızı girin.

1.000.004. Aşağıdaki satırda kişisel hesabınıza giriş yapmak için bir şifre girin. Oyunu oynamak için aşağı yukarı zor seçmeye çalışın Dreamfields güvenli ve hesabınız saldırıya uğramış olabilir.

1.000.005. "Kullanıcı Adı" satırına takma adınızı girin, oyun sırasında sisteme erişebilmeniz için.

1.000.006. Oyunun şartlarını kabul etmek için, lütfen ilgili satırı işaretleyin.

1.000.007. İdare yazışmalara abone olmayı seçerseniz, mesaj almak istemediğiniz sürece, boş gösterilecek bir yer bırakın.

1.000.008. Tüm alanlar dolduruldu mu? Yeşil renkli "Register" (Kayıt) düğmesine tıklayın.

Dreamfields'daysanız, Facebook'taki hesabınızdan oynarsanız, liste arkadaşlarınıza Dreamfields'ı da yükleyen ve oynayan arkadaşlar gösterecektir.

Oyun sistemini çalıştırmak size daima sıkılmayacak görevleri ve görevleri sunar. Önerilen görevleri tamamlayarak, bonus puanlar alabilirsiniz. Ve bu oyun merakla kesinlikle kayıtsız kimseyi bırakmayacak

 

Dreamfields