Yer imleri

Dungeon Defenders 2

Alternatif isimler: Dungeon Defenders 2

Oyunu Dungeon Defenders 2 - üçüncü bir kişi ile ücretsiz multiplayer strateji rol yapma oyunu. Bu netice, proje geliştiriciler, kullanıcıların oldukça başarılı bir RPG ile "kuleleri" geçti hangi Dungeon Defenders, kazanmak için zaman vardı. Eğer karikatür çizim karıştırmayalım ve bazı açılardan çok renkleri doymuş. 3D grafik görüntü formatı, görevleri karmaşık, zengin oyun Dungeon Defenders 2 oyun ilginç olacağını belirtmek yetişkinler için olduğunu. Oyun punklar için tasarlanmış değil, ve kullanıcıların farklı kategoriler için utanç verici bu ilgi değil. Herkes cazip gereken bir fantezi dünyasında pek çekici şeyler bulurlar ve oyun için tekrar ve tekrar geri dönüş yapabilirsiniz. Sen Etheria denilen büyülü bir arazi kendinizi bulacaksınız. Sen kötü değerlerin güçleri onu kurtarmak zorunda. Kötü goblinler ve Orgov farklı ayaklar alacak. Onları yok - onur meselesi. Düşmanlarınızı güçlü ve tehlikeli, kolay zaferler için beklemeyin! Ama sonra, dün doğmuş değildi - tüm iyi olduğunu, onların çabaları kalırsanız!

Bu zamanda, PTA aşamasında yeni bir oyun. Sen 2 Dungeon Defenders test katılmak edebilmek için kayıt gerekir. Resmi sitesinde e-posta adresinizi vermeniz gerekir. Başvurunuz işleme sonra, yönetim hesabınızı etkinleştirmek için anahtarı gönderir, ve can Dungeon Defenders 2 indir. Beta davetiyesi herkes alabilirsiniz. Kuyrukta beklemek için ana sabır. Bu arada, daha sonra geliştiriciler ürünün daha da iyileştirilmesi dikkate almaya çalışacağız onların dileklerini ifade edebilir.

Minimum sistem gereksinimleri listesi, Dungeon Defenders oynamak için gerekli olan parametreleri aşmayacaktır. Bilgisayarınız bu yapılandırma karşılamak gerekir: işletim sistemi Windows XP/Vista/7; işlemci Intel Core 2 Duo [_1_ ] + 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X 2 3800 +, grafik kartı nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (video RAM 256 Mb); DirectX 9 ile uyumludur. 0c ses kartı, sabit disk alanı ve 1 2 Gb. RAM, 5 Gb. Ama yine de ön varsayımlar olduğunu. Sistem gereksinimleri tam listesi yakın başlatmak oyun zamanına bilinecektir. Şimdi stüdyo Trendy Entertainment oyun DD 2 platformlar PC, Mac, iOS, Android üzerinde kullanılabilir hale getirmek için çalışıyor.

Orijinal devamında arasındaki fark nedir? Aslında bu oyun Dungeon Defenders II bir kooperatif ve rekabetçi gibi güncelleme moduna sahiptir. Kooperatif modunda daha kuleleri ve madencilik gibi diğer ilginç özellikler, örneğin, planlanmış bir hikaye ve 24 player uzatılmıştır ekledi. Rekabet çok oyunculu modu ve MOBA'ya tarz tasarlanmıştır. Oyuncular 5 kişilik ekipler halinde yarışacak. Görev: düşman onun kule korumak.

Yani, kendi özellikleri hakkında bilgi edinmek için ilginç, tabii ki, DD 2 oynamaya başlar ve. Tek bir para birimi, sen kötü canavarlarla unutulmaz bir savaş bekliyor hangi bir en uygun sınıf dünyayı seçebileceğiniz bir dünya ile kahramanlar, kozmetik, hayvan, oyun dünyası var nerede bir dünya. Sen düşman ile etkili mücadele için silah ve büyüleri büyük bir cephanelik kullanabilirsiniz. Savunma tahkimatı inşa etmek için fırsat ek olarak. Eğer bir savaşçı, bir büyücü, bir Budist rahip ya da elf hunter olsanız - üretilecek tüm şansını istenen var. Doğal olarak, her karakter kendi yetenekleri vardır, ancak herhangi bir durumda mutlaka geliştirmek için çalışıyoruz. Planlama yükseklikleri takip ve böyle kumar gibi toplumda güzel bir zaman var, oyuncular gibi. Umarım, beklentileriniz hayal kırıklığına olmayacak! İyi şanslar!

 

Dungeon Defenders 2 online kayıt