Yer imleri

DV8

Alternatif isimler: DV8

Strateji gelecek oyun DV8 geliyor. Bu barış, iyilik, insanlık için mücadele, size gelecek savaşçı hissettirecek. Whitespire - zemin üzerinde, bir büyük kent vardı. Dünya ters döndü, ve şimdi şiddet, kötülük, hırsızlık - yasaların izin verdiği bütün. Hala yeni rejimi, birisi bozulduğu bir bağlantı göndermek ve vazgeçmek sözde direnmeye devam ediyor ve birileri savaşı devam ediyor ve normal bir hayata dönmek için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışır yapanlar! Kreasyonlar Geliştirici Plinga Play biri olan, DV8 çevrimiçi bu şirketin en iyi gelenekleri yaptı. İyi grafikler, eğlenceli bir oyun, heyecan verici bir hikaye - online oyunların herhangi bir fan için en önemli şey. Tabii ki, büyük ölçüde, bu oyun oyuncuların genç nesil için tasarlanmıştır, ancak yetişkinler ona defalarca gördük.

Eğer en az düşecektir kayıt işlemi için - bu en az bir kez herhangi bir oyun Plinga oynadım

, lütfen acele ardından, proje hesabına başlar. Daha doğrusu sizin için kayıt işlemi, ilk defa sisteme kayıtlı iken, şimdi sadece giriş ve oynamaya başlayabilirsiniz bir dönemdi. Eğer bir acemi iseniz, o zaman DV8 kayıt sizin için gerekli olduğunu aslında hazırlanacak, ancak gelecekte bu verilerin altında herhangi Plinga-oyuna giriş mümkün olacak.

1. Sağ önünüzde oyun ekranının ortasında kayıt için bir şeklidir. Rus oyuncular oldukça basit şeyi anlayacaksınız için oyun yönetimi adapte olmadığını rağmen.

2. Sistem hesabını Facebook kullanarak kayıt izin.

3. «E-posta adresi» denilen üst satırda e-posta kutunuza girin - Eğer standart bir kayıt tercih ederseniz.

-4. «Şifre» Next kendi benzersiz bir şifre kaydedin. O da güvenle hack hesabınızı korumak olabilir bir şifre seçmeye çalışın ve güvenle oyun DV8 oynayabilirsiniz.

5. Doğrultusunda «Adı» Eğer karakter isimlerini vermek için daha fazla olabileceğini durumlar dışında, çoğu oyunlarda kullanılan olacak gelecekte, oyunda kullanmak istediğiniz kullanıcı adınızı girmeniz gerekir.

6. Sistem niyetleri iyilik şüphe ve oyun size gerçek bir kişi değil, bot erişim sağlar emin değildi ki, aksi takdirde DV8 oynamak mümkün olmayacak, kuralları ve kullanıcı sözleşmesini kabul kabul etmek zorunda.

7. Eğer sistem kene bir e-posta bültenine abone olmak istiyorsanız eğer değilse o satırı atlamak, «Ben ... koşullarını kabul».

-8. Tüm doldurma, «Kayıt» tuşuna basın.

Bu size boş zaman geçirmek yardımcı olacak ilginç ve heyecan verici bir oyun. Ücretsiz DV8 oyna herkes olabilir. Yani, kayıt oynamak, her gün oyuna gidin ve her beş gün sonra sistemden ikramiye almak. Bu oyunda, size sosyal ağ arkadaşlarınız veya toplum Plinga yeni tanıdıklar artırabilirsiniz. Acele edin, adalet için bir savaşçı gerekiyor

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more