Yer imleri

İki Kule

Alternatif isimler: 2Towers

İki Kule Online & ndash; İyi seçilmiş taktik ve takım ruhu hakim olduğu yeni bir tür, bu ücretsiz tarayıcı oyunu (MMORPG). Orada sadece takım oyunu koordine edilir ve iyi seçilmiş taktik savaşı kazanmak yardımcı olacaktır. İki Kule online oyun herhangi bir tarayıcı ile erişilebilir.

Online İki Kule oyunu oynamaya başlamak için, gerek yok Kayıt The Two Towers karmaşık: ana sayfada ve laquo tıklayarak; Kayıt & raquo; Eğer adını (login) girmeniz gerekir kayıt alanlarına yeni bir sayfa açmak, zemin seçin ve oyun kuralları ile Saugus alır. Sonra, yeni bir sayfaya gitmek 6 teklif sınıfı seçin: İnşaat, Archer, Mage, Priest, Ballista ve yerli. Karakter oyun sırasında sevmiyorum ne varsa, değiştirilemez ve oynamak için iki kule içine daha devam edilebilir.

menüsünü & laquo açarak bir karakteri seçtikten sonra; Profili & raquo;, sen karakterin eğilimi görmek için aynı e-posta, şifrenizi girin ve avatar cinsiyet seçebilirsiniz. Eh, bu temelde her şeyi İki Kule bitmiş oyun ve & nbsp Katıl olduğunu; Şimdi, bütün ayarlara sonra online İki Kule oyunu oynayabilirsiniz.

Başlangıçta, karakter o oyun para ödülü alacak olan ilk macera görevi tamamlamak için istenecektir. Arayışının Bu aşamada -13 adet atamaları.

İki Kule online oyun oyun para ve ndash vardır; altın, gümüş ve inci. İnciler gerçek parayla satın alınabilir ve altın ve gümüş oyun yolları kazandı.

Bu para için özel mağazalarda, sen mühimmat ve silah (kendi her karakter), iksir ve rünleri çeşitli satın alabilirsiniz.

karakterlerin her biri (ücretli) bir üyelik satın almak için fırsat vardır: Usta, Bounty Hunter, Savaşçı, dükkâncı, Scout, Disguise, Freeze Loach, bankacı ve mezatçı. Saldırı, Savunma, Luck, Beceri, Diligence, Greed ve Intellect: durumunun yanı sıra, karakterlerin özelliklerinin yedi çeşit var. Ve bu özellikler: Sihirli Stoneskin, Yavaş, Blessing, Anathema, The Cure, güçlü oyuncu kadrosuna, Duvar Shield darbe.

İki Kule Online oyun başka bir toplu yetenekleri sunuyor, aynı zamanda belli bir oyun para miktarı için: kumandan, toprak sahibi ve tüccar.

oyunda her seviyede tamamladıktan sonra, karakter kahraman parametreleri arasında dağıtılır gereken özelliklerin ücretsiz gözlük alacak.

Yeni başlayanlar için Arena savaşlar ve kavgalar:

İki Kule online savaşlara çeşitli sunmaktadır. Ayrıca, mücadele bu tür & laquo; Invasion & raquo; - Zafer cömertçe ödüllendirilir canavarlar (3x7, 7x7), karşı bir savaş.

İki Kule, sen (burada, farklı beceriler keşfetmek canavarlar mücadele, farklı cephane denemek ve biraz para kazanabilirsiniz) Tyre oynamak için kullanabilirsiniz.

komutunu ve koordineli bir oyun tercih edenler için, klana katılmak için bir olasılık vardır. Veya kendi oluşturmak. Bu yüzden diğerleriyle birlikte, oyunun seyri ortaya tüm sorunları çözmek mümkün, klanın parçası olarak online oyun İki Kule oyna.

Bu oyunda kariyer basamaklarını taşıma, sıralamakta özelden oyun başlığı artırabilir. Ama bu Guardian Kalesi'nin rank elde etmek mümkün olan her çabayı, eğer oyun evrim neredeyse üst olduğunu, sınır değildir. Ama oyunda her oyuncu nihai hedefi, bu altın ve kaleler bulundurma değildir ve (adalar dört tipi vardır: Little Island Little Island, Orta Ada ve Big Island) Kendi ada satın almak ve sonunda Adası Guardian unvanını olsun. & Nbsp;

Peki, bu yorum Sonuç olarak, aşağıdaki eklemek istiyorum: İki Kule online oyun & Oyunun birçok ilginç özellikleri, konumları, binalar ve oyunun nüanslar vardır laquo; hacimsel & raquo; ve birçok adadan oluşuyor. Bunun yerine, kısa yorumda tüm mümkün değildir. Bütün oyun keşfetmek için en iyi seçenek içeriden okuyan iki kule oynayacak oyun İki Kule, kayıt etmektir. Macera için hazır mısınız? İki kule kayıt sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more