Yer imleri

Ölen Işık 2

Alternatif isimler:

Dying Light 2 çok ilginç ve kesinlikle şu anda en muhteşem RPG'lerden biri. Oyun mükemmel grafiklere sahip, dünya inanılmaz derecede ayrıntılı. Müzik, ekranda olup bitene uyacak şekilde seçilmiş, seslendirme mükemmel. Birçoğu oyunu bekliyordu ve beklenenden daha uzun süre beklemek zorunda kaldı. Çeşitli nedenlerle senaryo yazarları ve geliştirme stüdyoları değişti.

Oyunda, nüfusu zombilere çeviren bir virüsten dünyayı kurtarmanız gerekiyor. Bu hastalığın popülasyonunu ilk kez tedavi etmek için muazzam bir çaba sarf edildikten sonra, patojenin tüm örnekleri yok edildi. Ancak ordu, biyolojik silah geliştirmek için laboratuvarlarında birkaç örnek bırakmaya ve incelemeye karar verdi. Talihsiz bir tesadüfle, virüs serbest kaldı ve gezegenin neredeyse tüm nüfusunu yok etmeyi başardı. Hayatta kalanlar, etrafındaki tüm bölgelerin zombiler tarafından ele geçirildiği tek şehirde yaşıyor. Dış dünyada hayatta kalabilen az sayıda insana hacı denir ve toplumdaki herkes bu tür karakterlere iyi davranmaz. Düşmanlığın en olası nedeni kıskançlıktır. Ancak, tüm hacılar çok iyi gelişmiş savaş becerilerine ve yeterli güce sahip olduğundan, açıkça küçümseyen bir tutum nadiren gösterilir.

Şehrin tüm sakinleri, istisnasız, hastalıkları önleyen özel bilezikler takıyor.

Oyunda hikaye görevlerine ek olarak ek görevler de var, onları ihmal etmeyin, nedenini daha sonra öğreneceksiniz.

Oyun şehrinin duvarları içinde geçiyor, bu parkur becerilerini uygulamak için büyük bir kapsam sağlıyor ve hatta bu hızlandırılmış hareket modunun kurucusu David Bell ile tanışacaksınız. Bütün bunlar oyun eğlencesine büyük ölçüde katkıda bulunur.

Şehir çok seviyeli ve çok güzel.

Karakteriniz çeşitli silahlarla silahlandırılabilir.

Mevcut:

  • Yaylar
  • Eksenler
  • Kulüpler
  • Yaylar
  • Kılıç
  • Baton

Weapons basit olabilir, ancak bazı gerçekten efsanevi öğeler de bulabilirsiniz. Ayrıca, öğelerden herhangi biri değişikliği destekler. Bu şekilde yangın veya şok hasarı ekleyebilirsiniz.

Dövüş sistemi çeşitlidir ve hatta parkur unsurlarını kullanmanıza izin verir. Ancak zirvelere ulaşmak için karakteri iyi pompalamanız gerekiyor, en başta çok az şey biliyor ve oyun sıkıcı bile görünebilir. Pompalama içindir ve ek görevler yapmanız gerekir. Böylece hem savaşta hem de parkurda başarıya çok daha hızlı ulaşacaksınız. Sadece hikayeden geçerek tüm becerileri açamazsınız. Devam etmeden önce en azından minimum becerilerde ustalaşmak için oyunun başında biraz zaman ayırın ve biraz zaman ayırın.

Şehirde dolaşırken veya dövüşürken gözünüz dayanıklılık çubuğunuzda olsun. Güç eylemlerine ve grevlere harcanır. Bir yerde asılı kalarak, bu parametreyi takip edemez ve kahramanın ölümüne yol açacak büyük bir yükseklikten düşemezsiniz.

Dying Light 2 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam platformundan veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oynamaya başlayın, zombilerin gezegendeki son şehrin nüfusunu yenmesine izin vermeyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more