Yer imleri

Eador. Âlemlerin Rabbi

Alternatif isimler: Eador. Âlemlerin Rabbi

alemlerin Rabbi Eador Online & ndash; unsurları ile bağımlılık sıra tabanlı fantastik strateji oyunu RPG . Ortak çabaları sayesinde Unicorn Oyunlar Stüdyo ve Snowbird Oyun Studios kullanıcıların vardı dengeli taslak çatışmalar sırasında taktik ve davranışları çok çeşitli. Gelişmeler belirli bir desen değil, ama burada ve şimdi almak kararlarına bağlı, çünkü lineer arsa entrika olarak, yatıyor. & Nbsp; Oyun Eador. Dünyalar & ndash Rabbi; Bu, ayrı bir dünya her biri, birçok ayrı parçalar halinde büyülü felaket, bir sonucu olarak parçalanan büyük evrenin vardır. Kahramanları & ndash; Güçlü Lords. Onlar sonsuz yaşam mukadder ve bu ölümlüler için onları tanrılara çağrı vardır. Ama tanrılar bütün insan yabancı değildir ve bu nedenle dünyanın kontrolü için birbirleri ile kavga başladı. Ebedi çekişmelerin ve sıyrıklar, kanlı çatışmalar ve kavgalar görkemli & ndash; Eğer hayatta kalmak için gereken tüm zamanlar Rabbin rolü denemek ve Eador oynamaya başlamak için karar verdi. Âlemlerin Rabbi.

Eador. Dünyalar Kayıt Rabbi anlamıyla nefes kesici bir sanal gerçeklik götürecektir. VKontakte gibi bu tür sosyal ağlar ile olabilir oyuna giriş Facebook & nbsp; ve Twitter . Hala bunlardan herhangi bir sayfa oluşturmadıysanız bile, çok zaman almaz. Önemli yani bilgi, kullanıcı adı, parola, e-posta adresi & ndash giriş gerektirir bir hesap oluşturma süreci; ve sonra ne zaman yakında zaman ve arzu olarak hesabınıza erişebilirsiniz.

oyun önce, sistem gereksinimleri listesine bakmak yararlıdır:

- İşletim sistemi , Windows XP ( SP 2) / Vista / 7/8,

- İşlemci, Intel Çekirdek 2 Duo 1,8 GHz saat frekans / AMD Athlon [ 1] II X 1.6 GHz saat hızına sahip 2

- ekran kartı NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X 1900 veya daha iyi olarak,

- uyumluluk DirectX 9. 0 c ,

- destekleyici DirectX ses kartı;

- Sabit diskinizde boş alan 2 GB

- 2 GB RAM.

o fantastik bir mesken kendini buldu ilk kez, dikkatle bakmak ve olmak istiyorum ne karar verin. Hiç kimse iyi ya da kötü katılmak için entices yana, seçim eli yours olduğunu. Sen etrafındaki herkesi terörize gerçek bir erdem haline veya tamamen farklı bir şekilde olabilir. Hayatın yolun seçimi her zaman kötülük ya da hayırsever karakterin bir ölçüsüdür karma devlet, etkilediği unutulmamalıdır.

oyun Eador Lords, kendi kilit donatmak, gizemli tapınaklar ve antik kalıntıları incelemek, altın, kristaller aramaya silahların büyük bir cephanelik kullanarak, büyü özünü incelemek ve diğer birçok faaliyetleri yürütmek için gerekli kaynakları üretmek, araştırma çevreleyen topraklarda meşgul sağlar. Ne aziz rüya ölümsüz hükümdarı uğruna gitmek için sadece mümkün değil. Daha fazla scruples ve tehlikeli büyücüler ve askeri eylem için çare ve korkusuzca birbirleriyle kavga olabilir ve olmadan Rabbin arazi genellikle farklı sendikalara girmek ve barışçıl araçlar iyi gitmiyor eğer, diplomatik müzakereleri kurşun mümkün olduğunca onun otoritesi altında birleşmeye kaos sinsi güçleri ile. Bu Rabbin tüm oldukça inatçı olduğunu belirtmek gerekir, ve hiç kimse, sadece dünya şarapnel parçası ufak vermeyecektir. Iyi mücadele ve Freebie nefret düşmanları memnun etmek için değil, özveri vardır, onları senden uzağa önce onların gözü vardı bir şey almak için deneyelim!

Dünyalar & nbsp Eador Efendisi; Siz silah, büyü ve farklı güçlerin her türlü kullanarak, oynayacağız. Başarı akıllıca tüm bu birleştirmek ve bunu uygulamak için iyidir hangi noktada bilmek, belirli bir durumun incelik hissetmek mümkün olacak öğrenmek bağlıdır. Sonuçta, her parçası kendi kuralları vardır. Örneğin, bir büyücü hemen hemen tüm başka çözebilir, eğer, daha etkili paladinlere veya ejderha olabilir. Genel olarak, oyun dünyası sekiz yarış vardır. Ama kimse onlardan kesinlikle birinin kullanılmasını zorlayarak, size bir seçim koyar. , Tamamen farklı bir ırk ile bir olmak yakında oldu periyodik bir veya diğer ırk ile işbirliği anlamına gelir geçici ittifaklar olarak böyle bir şey var. Yani farklı ırklara mensup paralı asker orduları oluşturmak vardır. Bu durumda herhangi bir sınırlama, kullanıcıları memnun etmek başarısız olamaz özgürlük hissi verir.

nbsp;

Eador: Broken World Masters sizi bekliyor ! Bize katılın ve tüm evrenin kaderini belirleyecek! Eşsiz oyun ile önemini hissedin, ne yapabilirsiniz bir rakip göstererek, boş kendinizi yükseltmek! İyi şanslar!

 

Eador