Yer imleri

eko inc

Alternatif isimler:

ECO inc, oyuncunun görevinin tehlikeli bir virüs yaratarak dünya nüfusunu yok etmek olduğu bilinen oyunu çok anımsatan bir oyundur. Burada tam tersine gezegeni ekolojik bir felaketten kurtarmak zorundasınız. Oyun bir strateji oyunu olarak sınıflandırılmıştır. Ama aslında, görevi sadece sizi eğlendirmek değil, aynı zamanda gezegenin her sakinine, eylemlerimize bağlı çok sayıda canlı organizma ile paylaştığımız habitatımızın ne kadar kırılgan olduğu hakkında birçok yararlı bilgi sağlamaktır. .

Oyun, karşılaşabileceğiniz en zor göreve sahip. İnsanlığın çevreyi yok etmesini önlemek ve hatta gezegenimizin zaten tahrip olmuş ekolojisini restore etmek gereklidir. Aynı zamanda insan uygarlığının yok olmasını önlemek için ve bunun için denemek zorunda kalacaksınız. Yüzlerce eko-projeyi inceleyin ve finanse edin. Toplumun her bir projeyi ne kadar kabul ettiğini ve ne kadar etkili olduğunu analiz edin. Ona en etkili şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamak için ekolojiyi ve kırılgan ekosistemimizi incelemek zaman alır. Gezegenimizde var olan bazı türlerin popülasyonunu eski haline getirmek için zaman ayırmak ve çevreyi nasıl iyileştireceğini öğrenmek gerekecektir. Ancak o zaman ekosistemi restore etmek mümkün olacak.

Oyunda aralarından seçim yapabileceğiniz birçok senaryo var.

İşte onların listesi:

  • Gezegeni Kaydet
  • Deniz korsanlığı
  • Küresel ısınma
  • İnleyen hayvanlar
  • Küresel su krizi

Ve daha fazlası.

Oyun alanı, kıtaların haritası ile dünyanın etkileşimli bir modelidir. Oyunun süreci, bir dizi çevresel konu hakkında karar vermeye başlar. Ardından, haritaya bakın. Sorun olması durumunda ilgili simgeleri görecek ve duruma nereden müdahale edeceğinizi bileceksiniz. Sorunlar birkaç türde olabilir. İçme suyu, kaçak avlanma, iklim değişikliği ve diğerleri ile ilgili sorunlar. Bu sorunları çözmek için gerekli çevre projelerini seçin ve buna aksiyon puanları harcayarak sponsor olun.

Farklı bölgelerde farklı bir sadakat parametresi göreceksiniz. Bu, bu konumlardaki sorunlarla ne kadar iyi başa çıktığınızı gösterir. İşlerin iyi gittiği yerde Eylem Puanları otomatik olarak oluşturulur.

Gezegende komşu bölgeleri etkileyen çeşitli afetler sıklıkla meydana gelir. Bu sorunların çözümü de sizin omuzlarınıza düşecek.

Oyundaki zaman doğal olarak gerçek zamandan çok daha hızlı geçiyor. Yıl birkaç saniye içinde değişir, bu nedenle tüm değişiklikler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Oyunun süresi düzenlenir, süresiz olarak çalışmaz. Tahsis edilen hesap döneminin sonunda, oyun istatistikleri ve eylemlerinizin ne kadar etkili olduğunu görebilecek veya tam tersine birçok türün ölümüne ve hatta belki de gezegenin tüm nüfusunun ölümüne katkıda bulunabilecek. .

ECO inc'yi web sitesindeki bağlantıyı kullanarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Gecikme tüm gezegenin kaderi senin elinde, hemen oynamaya başla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more