Yer imleri

Eden Eternal

Alternatif isimler: Eden Eternal

oyun Eden & ndash; Aynı anda kullanıcıların çok sayıda için tasarlanmış anime tarzı, iki yıl önce oyunu. Başlıca özelliği, aynı stratejiler önemli ölçüde farklı bir oyun - çoklu sınıflar arasındaki aynı anda birden fazla geçiş ile, tek karakteri oynamak değil bir fırsattır. Eğer Eden Eternalv oynamak seçerseniz mükemmelliğin zirvesine ve kolay bir zafer hızlı bir tırmanış saymak zorunda değilsiniz. Sen, cesur, güçlü ve güçlü bir karakter olması için ne kadar fazla kafanı kırmak gerekecek.

Bu her bir sınıf için farklı savaş özellikleri için verilmiştir söylenir. Biri ya da başka bir kahraman hasar, silah farklı seçme yeteneği, hayvanların yardımı ve daha çağırmak için yeteneği alır, sadece ikramiye olabilir. Oyunda tüm beş sınıfların oyuncular tarafından zevk, ama diğer bir iyi bir hızda internette yaklaşık 20 saniye sürer değiştirebilirsiniz edilebilir.

Oyun için

gereksinimleri oldukça standart:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; En az 600 K / s hızında internet erişimi.

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; İşletim Sistemi & ndash; XP, Vista, 7 veya eşdeğeri.

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Az 1 GB Bellek.

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bellek & ndash; en az 1 GB.

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Grafik kartı.

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ses kartı.

7. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Asgari oyun becerileri.

Eden Eternal Online , bütün metropol inşa edebilirsiniz oyuncular, tüm hayal ve arzu bağlıdır. Sen, ekonomi ve sosyal küre geliştirmek iş almak ve çok sayıda planların uygulanmasına katılabilir. Bu nedenle, oyuncu ustaların saygı kazanmak için fırsat vardır. Eğer bütün şehir için sorumluluk almaya istekli değilse, bu bir sakini olarak herhangi bir kasaba katılmaya ve orada geliştirmek mümkündür. Sen geliştirmek ve başkalarına geliştirmeye yardımcı, lonca katılmak zorunda olacak.

Eden Sonsuz kaydı gereklidir. Tüm Bonus oyunu zevk için fırsat verecektir. Biz size ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz dükkan hakkında unutmamak gerekir. Kayıt bu alanların böylece isim, e-posta ve ile doldurulur (oyunun başlık sayfasında geçer, çok az zaman alır.

barış inşasına ek olarak başka bir kariyer & ndash kendimi denemek için bir şans var; Örneğin, böylece bir hazine avına gitmek ve savaşlar, savaşlar katılmak. d. Her aşamada kahraman pompalamak ve bir ödül ve ikramiye almak mümkün. Sonuç olarak, eğer düzgün oldukça hızlı askeri baskınlar ve huzurlu varlığını şey birleştirmek kendi şehrinizi inşaa edebilmek ve ona güçlü bir altyapının geliştirilmesi için öğrenirler.

Eden Eternal kez oyun oynayabilir, çünkü da çok ilginç online oynamak birkaç bin kişiye kadar. Fakat aynı lonca aynı anda sadece 3 düzine oyuncu olduğunu. Tüm bu kendimizi aldatmak olmamalı ile kavga kazanan vardır bugün, sonra yarın aynı yapmak mümkün olacak. Bu sürekli becerilerini geliştirmek ve daha fazla yeni bir strateji geliştirmek zorunda kalacaktır.

Çal Eden Eternal herhangi bir yaş & ndash çalarlar gibi; herkes için yapacak bir şey yoktur çünkü. Yani & ndash; oynamak ve düzeldi.

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more