Yer imleri

elderand

Alternatif isimler:

Elderand, RPG öğeleri içeren klasik bir platform oyunudur. PC'de oynayabilirsiniz. 90'lar tarzında Pixel 2d grafikler, seslendirme, ayrıca müzik bestelerinin seçimi, klasik oyunlara benzer.

Oyun dünyası tamamen elle çizilmiştir. Bu kasvetli manzaraların ve ürkütücü canavarların yaratılması sırasında, geliştiriciler Howard Lovecraft'ın eserlerinden ilham aldılar, bu nedenle oyun çok kasvetli ve atmosferik çıktı.

Yönetim deneyimli oyuncular için zorluk çıkarmayacaktır. Daha az deneyimli olanlar için oyuna başlamadan önce kısa bir öğretici var.

Ana karakter, tüyler ürpertici bir dünyada canavarlarla gerçek bir savaş yaşayacak.

Kullanılabilen silah cephaneliği etkileyici:

  • Çeşitli şekil ve boyutlarda eksenler
  • İki elli hem kısa hem de devasa ölümcül kılıçlar
  • Zil kamçıları
  • Hızlı Hançerler
  • Uzun menzilli yaylar

ve hatta çeşitli elementlerin yıkıcı güçlerine sahip sihirli değnekler.

Oyun basit bir platform oyunu gibi görünse de iki boyutlu bir dünyada da olsa gerçek bir RPG karşınızda.

Elrand'ı oynamak sadece finallere ulaşmak için ilginç olmayacak. Uçsuz bucaksız oyun dünyasının her köşesini keşfetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm zindanları ve gizli yerleri ziyaret edin. En ölümcül silahı bulun ve onu savaşta nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Herhangi bir silahın hem güçlü hem de zayıf yönleri vardır. Örneğin yay uzağa fırlatır, ancak düşmanlar yaklaşırsa onunla karşılık vermek zor olacaktır.

Sıradan canavarların yanı sıra zorlu boss dövüşleri de sizleri bekliyor. Bunlar oyundaki en güçlü düşmanlar, herkes onları ilk seferinde yenemeyecek. Doğrudan bir saldırı, en etkili savaşma yöntemi değildir. Farklı taktikler deneyin.

Bu oyundaki herhangi bir RPG'de olduğu gibi, ana karakterin parametrelerini iyileştirebilir ve görünüşünü değiştirebilirsiniz. Beğendiğiniz görünümü seçin. Hangi parametreleri geliştirmeniz gerektiğine karar verin. Ana karakterin eşsiz bir okçu mu olacağına yoksa düşmanları baltalarla mı parçalayacağına karar vermek size kalmış.

Düşmanlarla bariz mücadeleye ek olarak, arazi de tehlike arz ediyor. Birçok uçurumdan birine düşmemek için çok dikkatli olun ve içinden çıkamayacağınız çalkantılı nehirlerden sakının.

Yolculuk sırasında karakter çok fazla zıplamak, koşmak ve dikey duvarlara tırmanmak zorunda kalacak. Bir dikkatsiz hareket ve yolun bir kısmına tekrar gitmek zorunda kalacaksın.

Oyun öncelikle klasiklerin hayranlarını hedefliyor ve gerçek bir modern RPG oynamanıza izin verecek, ancak retro platform oyunu formatında. Herkes denemeli, klasik oyunların ayrı bir çekiciliği var ve bu formatı beğenebilirsiniz.

Elderand PC'de ücretsiz olarak indirilebilir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu Steam portalını veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Oyun çok pahalı değil ve genellikle indirimli olarak satılıyor, bu yüzden dilerseniz satın alırken para biriktirmek zor olmayacak.

Hemen oynamaya başlayın ve iki boyutlu dünyanın sakinlerini kötülükten kurtarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more