Yer imleri

Elit tehlikeli

Alternatif isimler: Elit Tehlikeli

Oyun Elit Tehlikeli uzay simülatörü.

Uzayın fethi, çok uzun zamandır gerçekleşmeyecek olan insanlığın hayalidir. Elbette, bazı ülkeler gemilerini Dünya yörüngesine gönderiyor, Ay ve Mars'ın yüzeyini inceliyor, hava durumunu tahmin etmek, komşularını izlemek ve birçok diğer işlemleri gerçekleştirmek için uydu kullanıyorlar. Ancak, Elite Tehlikeli oyunun uzay simülatörüne sunduğu ile karşılaştırıldığında bu çocukça saçmalık. Frontier Developments şirketi tarafından geliştirilmiştir ve Frontier Developments yayınına güvenmektedir. 2014 kışında yayımlandı ve son güncelleme 2017 baharında yapıldı. Aynı zamanda bir sonraki Elite serisi, ancak teknoloji açısından çok gelişmiş.

Elite Dangerous oyununu oynamaya başlayan deneyimli bir oyun, önceki sürümlerde çok ortak olduğunu fark edecek. Korunmuş olan en önemli şey, geniş topraklarda sörf yapabilme yeteneğidir. Bu durumda, geliştiriciler oyuncuyu meslek seçimi gibi sözleşmelere bağlamamaya karar verdi. Aslında, burada sağlanmalarına rağmen, çok şartlılar. İstediğiniz zaman gemiyi yeniden yapılandırabilir ve bu durumda daha karlısa, seçilen rolde olağandışı bir şey yapabilirsiniz.

Derin dikenlerden gökadalara kadar

Elite Dangerous indirme arzusu somutlaştırıldıktan sonra, acemiye bir gemi ve 1000 para birimi alacak. Kariyerine başlamak için gereken tek şey bu:

  • İşlemci
  • Pirata
  • Araştırmacı
  • Başının Arkasında
  • Avcı

Ama, daha önce de belirtildiği gibi, korsan olmak ve hasarlı bir yabancı gemiyi görmek, onu bitirmek ve soymak zorunda kalmazsınız. Desteğinin geri dönüşüyle ​​işlevlerini geri kazanmaya, yiyecek ve yakıtı paylaşmaya yardımcı olabilirsiniz. Bu, rolün hakkında sürekli düşünmemenizi sağlar, ancak oyunun tadını çıkarırken koşullara göre hareket etmenizi sağlar.

Açık dünyada yaklaşık 400 milyar var. yıldız sistemleri, böylece nerede dolaşacak. Sayısız gezegen doğada ve kaynaklarda benzersizdir. Onları keşfederek, çok miktarda maden yatağı bulabilir ve madenciliği başlatabilirsiniz. Rakiplerle kavga etmek kaçınılmazdır. Her ne kadar geniş, ancak dayak yolu genişse o kadar da fazla değildir ve kar etmek isteyenlere akın eden gezegenleri daha da incelemiştir. Tüm hareketlerinin bir sonucu var. Örneğin, ekonomik olarak iyi yaparak, bir gün tekelci olacaksınız ve dış piyasayı etkileyebileceksiniz. Aynısı, daha fazla askeri güce sahip siyaset için de geçerlidir, topu yönetmektedir.

V Elite Dangerous 3 moddan birini seçerek oynanabilir:

  • Mass Online;
  • Kooperatif oyuncu grubu, çevrimiçi dünyanın dışına müdahale etmek için bir araya geldi;
  • Single diğer oyuncularla doğrudan bağlantı kurmuyor.

Hala galaktik kuvvetlerden birini seçebilir ve ona bağlılık yemin edebilirsiniz. Durumunuz ne kadar yüksek olursa, kararları o kadar fazla kendiniz etkileyebilirsiniz. Hükümetin tepesi periyodik olarak kime saldıracağı, kimi mahvedeceği, kiminle müzakerelere başlayacağı vb. Gereksinimlere uyarak ve yerine getirerek, karşılığında oyuncu değerli oyun bonusları alır.

V Elite Sürekli macera ve sınırsız eylem seçeneği bekleyen herkes tehlikeli. Oyuncular kendileri etraflarında neler olup bittiğini kontrol ederler; güç, meslek ve rütbelerinin en iyisini etkilerler. Burada herkes tüccarlar, adaylar, politikacılar, askeri, serbest paralı askerler, korsanlar ve diğer meslekler için bir yer bulacak. Gemilerinizi geliştirin, onlara yeni özellikler ve yetenekler verin. Bir silahla donatın, çünkü barışçıl bir tüccarın bazen kendini savunması gerekir. Müttefikler arayın ve barış anlaşmaları imzalayın, savaşlara başlayın ve bir elçi olarak hareket edin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more