Yer imleri

İmparatorluk: Şövalyeler Çağı

Alternatif isimler:

Empire: Age of Knights Mobil cihazlar için MMO stratejisi. Oyun, çizgi film tarzında güzel 3d grafiklere sahiptir. Ses oyunculuğu iyi ve müzik eğlenceli.

Bu oyunda, sihrin her yerde bulunduğu bir fantezi dünyasında kendi ortaçağ şehrini yöneteceksin.

Oyun sırasında yeni topraklar fethederek bölgenizi genişletmek mümkün olacak. Bu kolay bir iş değil ve onu tamamlamak çok çaba gerektirecek.

  • Kaynak ayıklamayı ayarla
  • şehrinin etrafındaki masal dünyasını keşfedin
  • Yeni evler ve atölyeler inşa et
  • Binaları ve silahları geliştirmeye yönelik araştırma teknolojileri
  • Diğer oyuncularla sohbet edin
  • Sahip olduklarınızı genişletin
  • Yerleşim yerinizdeki zanaatkârlar tarafından yapılan ticari ürünler

Bu, oyun sırasında sizi bekleyen şeylerin küçük bir listesidir.

Başlamadan önce ana karakterin görünümünü seçin ve ona bir isim verin.

Karakterinizin yaşadığı dünya çok güzel. Seyahat ederken, manzaraya hayran kalma fırsatınız olacak.

Empire: Age of Knights oynamak güzel, atmosfer samimi ve düşmanlar bile sevimli görünüyor ama görünüşlerine rağmen kesinlikle kalenizi yıkmaya çalışacaklar. Rakiplerin saldırısını püskürtmek için savunma yapıları inşa edin ve savaş kulelerini kontrol edin.

Şehrin çevresi sizin için bir muamma. Keşif için ekipler gönderin ve bölgede hangi yararlı nesnelerin olduğunu öğrenin.

Seyahatlerinizde düşmanlarla karşılaşmaya hazır olun. Bu durumda, bir kavgadan kaçınılamaz. Kazanmak için iyi silahlara sahip güçlü bir orduya sahip olmak önemlidir.

Güçlü savaşçı mangaları önemlidir, ancak diplomasi ve ticaret bağlantıları, şiddete başvurmadan imparatorluğunuzu büyük ölçüde genişletecektir. Bu faaliyet alanlarına dikkat edin.

Oyun çok oyunculu, içinde dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla tanışacaksınız. Kiminle arkadaş olacağını seç ve ittifaklar kur.

Müttefiklerinizle birlikte, uygar dünyaya kötü ork saldırısını püskürtmek için toplu görevleri tamamlayabileceksiniz.

Oyunun bir PvP modu var, savaş sırasında kimin ordusunun daha güçlü olduğunu ve savaşçılara kimin daha iyi liderlik edebildiğini bulmak mümkün olacak.

Düzenli ziyaretler, geliştiricilerin hediyeleriyle ödüllendirilecektir. Bir günü bile kaçırmamaya çalışın, oyuna en az birkaç dakika giriş yapın.

Oyunun yaratıcıları takvimi takip ediyor. Tatil boyunca tüm oyuncuları değerli ödüller içeren yeni temalı etkinlikler bekliyor. Güncellemeleri düzenli olarak kontrol edin veya otomatik güncellemeleri etkinleştirin ve önemli hiçbir şeyi kaçırmayın.

Oyun içi mağaza ürün yelpazesini günlük olarak günceller, her gün faydalı öğeler, silahlar ve inşaat malzemeleri üzerinde indirimler bulacaksınız. Oyun para birimi veya gerçek para ile satın alımlar için ödeme yapabilirsiniz. Para için satın alma yapmanız gerekmez, yalnızca geliştiricileri destekleme isteğinize bağlıdır. Empire: Age of Knights'ı oynamak ücretsizdir.

Empire: Age of Knights, bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirilebilir.

Hemen oynamaya başlayın ve büyülü dünyanın en güçlü imparatorluğunu yaratma fırsatını yakalayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more