Yer imleri

İmparatorluğu: Dört Krallık

Alternatif isimler: İmparatorluğu: Dört Krallık

Game Empire: Ortaçağ krallığı hakkında dört krallık.

Eğer cep telefonunuzda oyuncak oynamayı seviyorsanız, Empire: Android, iPhone ve iPad için Four Kingdoms MMO stratejisini öneriyoruz. Geliştirme, çeşitli dillerde adaptasyonla ilgilenen Goodgame Studios şirketine aittir ve uygun olanı seçebilirsiniz. Olaylar krallar ve şövalyeler zamanında gerçekleşir, böylece ortaçağ atmosferi her şeyde hüküm sürer. Kısa bir girişten sonra, yönetim ile başa çıkmada yardımcı olun, bağımsız harekete geçin.

Empire: Dört Krallık indirmesi zor değildir, çünkü ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak, daha hızlı ilerlemek için sabırsızlanamayanlardan biriyseniz, daha sonra, inşaatı hızlandırmak, madenciliği artırmak veya binayı geliştirmek için hesabınızdan periyodik olarak az miktarda göndermeye hazır olun. Büyük ekranda oynamayı tercih ederseniz, bilgisayarınızda Empire: Four Kingdoms'ı indirebilir ve bu, mobil sürümü ile aynı ayarlara sahip tarayıcı tabanlı bir oyuncak olacaktır.

Yeni bir bölgeye kazıyoruz.

Each oyuncu korunacak ve geliştirilecek bir arazi parçası tahsis edilir. Binanın krallığının içinde inşa edin, kaynakları toplayın, orduyu eğitin. Yavaş yavaş, daha fazla ihtiyaç olacağından, mülkiyet sınırları genişleyecektir. Çok sayıda bina var ve onlara erişim yavaş yavaş açılıyor, ama en önemlileri:

  • Mine taşocağı
  • Sawfish
  • Fermy
  • Keep hizmetleri
  • Tablolar

Bir gün, yararlı materyaller biriktirmenize izin veriyorlar, diğerleri yiyeceklerden sorumlu, diğerleri de krallığı korumak için gereklidir. Ayrıca casuslarınız da olacak. Bir yanda, bunlar, askeri potansiyel ve komşu krallığın ekonomisi hakkında bilgi edinmeye yardımcı olacak faydalı insanlardır, ancak öte yandan bir sorun haline gelebilirler. Mesela bazen insanları heyecanlandırıyorlar ve yangınlar şehirde patlamaya başlıyor.

Komşular için casusluk sadece sizin değil, diğer casusların da topraklarınız üzerinde casusluk yaptığı

It dikkate alınmalıdır. Onları yakalamak için, nöbetçiler sokaklarda devriye yollayın.

Game İmparatorluğu: Dört Krallık, olayların gelişiminin taktiklerini seçmenize izin verir. Huzur içinde müzakere etmeye çalışın ve eğer diplomasi sonuç vermezse, savaşlara katılımdan kaçınılamaz, böylece zaman zaman saldırı veya savunma yapmanız gerekir. Bunun için mevcut güçleri ustaca kullanmak, doğru bir şekilde düzenlemek ve mevcut araçları yere uygulamak gerekir.

Orada düşmanın kendisi ile ilgilenmek ya da dostluk krallıklarıyla birleşmek için de bir seçimdir. Seçim, yeteneklerinize ve düşman güçlerinize bağlı olarak her defasında ayrı ayrı yapılmalıdır. Bu durumda, toplumda aktif davranması için tavsiyede bulunabiliriz, böylece bilinecek ve takdir edileceksiniz. İttifak'ın hayatına aktif olarak katılırsanız, size bir saldırı yapılması durumunda, yardım çağrısının hızlı bir şekilde cevap vermesi için daha fazla şans vardır. Ayrıca, bu tür derneklerde seçmeli ofisler bulunmaktadır. Liderlere ve asistanlarına ek olarak diplomatlar var, onlar ittifaklar arasında barışın sağlanmasına ya da bir savaşın ortaya çıkmasına yardım ediyor, önce ilişkilerini incelediler. İşverenler, ittifakın yeni üyelerini araştırmaya katılıyor, marşlar ana güçlere komuta ediyor ve hazineler iç hazinenin doldurulmasını izliyorlar.

Empire: Dört Krallık oyunu çok yüze sahip, ancak tüm detaylarıyla anlatmak imkansız. Göçebe, samuray ve diğer yabancıların istilaları olacak. Zor ya da elverişli koşullara sahip, toprak denemelerine katılım ve çok daha fazlası ile yeni topraklar üzerine bir çalışma var.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more