Yer imleri

İmparatorluğun Çağrısı

Alternatif isimler:

Empire's Calling, Orta Çağ'da geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyun mobil cihazlar için kullanılabilir. Kaliteli 3d grafikler, görüntü oldukça gerçekçi görünüyor. Maksimum kalitede oynamak için yüksek performanslı bir cihaza ihtiyacınız var. Oyun profesyoneller tarafından seslendirilmiştir, müzik seçimi oyunun genel tarzına uygundur.

Arsa, ölümün eşiğindeki bir fantezi dünyasında geçiyor. Neredeyse tüm sihirli güçler dünyadan kayboldu. Ejderhalar, dünyayı yok etmek üzere olan kaos yılanını mühürlemek için kendi büyü rezervlerini kullanmak zorunda kaldılar. Ancak yılanın etkisi büyüktür ve dünya yavaş yavaş onun yok oluşuna doğru ilerlemektedir.

Karakteriniz eski bir ailenin torunlarından biri, dünyayı kurtarmaya ve hükümdarı olmaya çalışmalı.

Böyle sorumlu bir göreve başlamadan önce biraz eğitim almanız gerekiyor, aksi takdirde başarısızlığa mahkumsunuz. Oyunun arayüzü basit ve anlaşılır, böylece karakteri nasıl kontrol edeceğinizi hızlıca öğrenebilirsiniz.

Sonra, kahraman dünyayı kurtarma yolunda birçok tehlikeyle karşılaşacak:

  • Değerli kaynakları bulabileceğiniz yerleri bulun
  • Şehrinizi genişletin
  • Nüfusun yaşam için gerekli her şeye sahip olduğundan emin olun
  • Kahramanları toplayın ve ordunuzu büyütün
  • Yeni toprakları fethedin ve düşmanları yok edin
  • Efsanevi Koruyucu Canavarı Ehlileştirin
  • İbadet etmek için bir tanrı seçin, bu, halkınızın ilahi güce hakim olmasını sağlayacaktır

Liste küçük ama bunlar sadece oyundaki ana görevler.

Empire's Calling oynamak kolay olmayacak ama çok ilginç olacak.

Öncelikle şehrinizin refahı ve güvenliği ile ilgilenmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde nüfusu artırabileceksiniz. İmparatorluğunuzda ne kadar çok insan yaşarsa, o kadar çok ordu toplayabilirsiniz. Kahramanlar komutanlardır. Her birinin, savaşlar sırasında takıma yardımcı olacak kendi benzersiz becerileri vardır.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Savaşçılarınız düşmana kendileri saldırır, hedef seçmeniz yeterlidir. Birimleri harita boyunca ne kadar uzağa gönderirseniz o kadar güçlü rakiplerle karşılaşabilirler. Birliklerinizi sürekli güçlendirmeye çalışın. Yeni ve daha güçlü bir silah kesinlikle zarar vermez.

Oyun içi mağaza bulunmaktadır. Orada kaynakları ve diğer birçok faydalı ürünü satın alabilirsiniz. Aralık her gün güncellenir. Genellikle indirimler vardır. Satın alımlar için oyun para biriminde ödeme yapabilir veya ödeme yapmak için gerçek para kullanabilirsiniz.

Oynamak için istikrarlı bir internet bağlantısı gereklidir.

Empire's Calling oynamadan önce KINGS özel anahtarına girin ve oyunun başında güzel bir bonus kazanın.

Oyun sık sık yeni içerikle güncellenir. Hiçbir şeyi kaçırmamak için otomatik güncellemeyi kapatmayın veya güncellemeleri manuel olarak sık sık kontrol edin.

Android'de

Empire's Calling'i bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kötülük filizlerini yok etmek ve büyülü dünyayı kurtarmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more