Yer imleri

İmparatorluklar ve Bulmacalar

Alternatif isimler:

Empires Puzzles, alışılmadık bir tür kombinasyonuna sahip bir oyundur. Bu, bir RPG ile birleştirilmiş bir 3'lü eşleştirme bulmacasıdır. Burada renkli karikatür tarzı grafikler ve iyi seslendirme bulacaksınız.

Oyun ilginç çünkü sadece arka arkaya üç bulmaca çözmüyor.

Çok daha fazla görev:

  • Ordunuz için kahramanlar toplayın
  • Kaleyi güçlendirmeye özen gösterin
  • Savaş alanında eşsiz silahlar yaratın
  • Ordunuzun seviyesini yükseltin
  • Kaynak alın
  • PvP savaşlarında düşmanlarınızı yenin

Bütün bu görevler oyunu çok daha ilginç kılıyor. Bulmacaları çözmeniz gerekecek ve bu, diğer etkinliklerde başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Empires Puzzles oynamaya başladığınızda, kaynaklarınızı akıllıca yönetmeye çalışın, her şeyden önce, bir savaşçı ekibi oluşturmanız ve Stronghold adlı kalenizi en azından minimum düzeyde donatmanız gerekecek.

Deneyim arttıkça savaşçılar daha da güçlenecek ve kale zaptedilemez bir kaleye dönüşecek. Bu, özel beceriler kullanarak savaş alanında kazanmayı kolaylaştırır.

Oyundaki dövüş sistemi alışılmadık. Kazanmak için, size verilen görevleri tamamlamak için arka arkaya üç bulmacayı özel bir şekilde çözmeniz gerekir.

Ordu ne kadar güçlü olursa, kazanmak o kadar kolay olur. Kalenin gelişimi de faydalıdır, savaşçılarınız için daha güçlü silahlar yapma fırsatı sunar. Ek olarak, bazı yapıların inşası, savaş sırasında inanılmaz derecede güçlü bonusların kullanılmasını mümkün kılacak ve bu bonuslar olmadan düşmanları yenmek çok zor olabilir.

Kale için ve orduyu toplamak için çok fazla kaynağa ihtiyacınız olacak, onları elde edebilirsiniz ama bunun için birçok savaştan geçmeniz gerekecek. Böylece oyundaki her şey birbirine bağlı ve başarı için her şeyi kademeli olarak geliştirerek bir denge bulmak gerekiyor.

Yeterince güçlü olduğunuzda, diğer oyuncularla çevrimiçi savaşlarda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu, normal savaşlardan çok daha zor olabilir çünkü sizden çok daha yüksek seviye ve deneyime sahip bir düşmanla karşılaşabilirsiniz. Ancak savaşın sonucundan umutsuzluğa kapılmayın, her hareketinizi planlarsanız belki de lehinizedir. Bu durumlarda çok aceleci olmayın çünkü aceleniz varken kazanan kombinasyonları fark edemeyebilirsiniz.

Ancak tüm oyuncularla savaşmak gerekli değildir. Bazen inanılmaz derecede güçlü titanları birlikte yenmek için bir ittifak oluşturmak veya mevcut bir ittifaka katılmak daha iyidir. Ancak diğer oyuncuları hayal kırıklığına uğratmamak için becerilerinizi denemeniz ve sürekli geliştirmeniz gerekecek.

Oyuna girip günlük görevleri tamamladığınız için geliştiriciler sizi değerli ödüllerle ödüllendirecek.

Oyun içi mağaza sayesinde kaynak stoklarınızı yenileme, ordunuz için güçlü silahlar veya kahramanlar satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Satın alımlar hem oyun içi para birimi hem de para karşılığında yapılabilir. Mağazanın ürün yelpazesi her gün güncellenmektedir.

Empires Puzzles'ı Android'de bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fantezi dünyasının en güçlü ordusuyla bir kale inşa etmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more