Yer imleri

Empire Universe 2

Alternatif isimler: Empire Universe 2

Oyun Empire Evren 2 galaksinin kendi yolunu seçebilirsiniz tarayıcı tabanlı bir devasa online oyun kurmak. Sen kendi benzersiz özellikleri & nbsp ile 9 farklı ırklardan seçim mümkün olacak; istatistik ve oyun galaksi haritası başlayan yerleri Empire Evren II . 66 üzerinde bileşenleri ile 21 farklı uzay şasi kurmak madencilik asteroitler ve enkaz aracılığıyla 10 farklı kaynakları toplamak - bu deney için oda bir sürü var sağlayacaktır. 146 farklı teknolojiler araştırma ile bu oyun kazandı veya kaybetti edilemez. Empire Evren 2 Online , ve böylece birine katılmalıyım müttefik oyun üzerinde güçlü bir odak vardır Birçok imparatorluklar veya kendi oluşturmak. Tüm gemiler yok olduğunda savunma son satırı olarak hareket etmek oyuncular ve asker, karşı yüzlerce karşı gerçek zamanlı savaşlara için savaş gemileri kullanın Empire Evren [2 ] 2 .

Oyunda bir bilim adamı, korsan, savaşçı, tüccar ve kelle avcısı haline gelebilir Empire Evren 2. Oyunda 10.000 sektörlerde 120.000 gezegenler ile herkes için yeterli oda olacak!

oyun öncesi Empire Evren 2, bilgisayarınız gibi gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz ; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Bir oyunda Katıl Empire Evren II çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1.                   Ana sayfada, & laquo seçeneğini; kayıt & raquo ;;

2.                   adını girin,

3.                   geçerli bir e-posta girmelisiniz;

4.                   güvenli bir parola girin;

5.                   Seçme ve laquo; kayıt & raquo; ve Empire Evren 2 kayıt bitti.

oyunu özel özelliklere sahiptir. Bu JavaScript kullanır dünyanın ilk 3D uzay grafik motoru olan bir oyundur. Oyunu Empire Evren II gerçek zamanlı ve savaşlar interaktif raporlar, 10 farklı kaynaklar, 21 farklı şasi uzay savaşı sağlar 146 teknolojiler. Uzay Empire Evrenin 2 , tam 66 farklı bileşenler monte edilebilir. Zaten yerleşik uzay gemileri yeniden veya yükseltilebilir - komutanlar filosunun gücünü etkiler. Güçlü vurgu oyunu Empire Evren 2 tanıtmak için sendikalar yerleştirilir. Onun oyun tarzı dayalı (nötr, bir araştırmacı, bir savaşçı, bir korsan, bir tüccar, kelle avcısı) Hizalama oyuncu Empire Evren 2 Online .

Oyuncular imparatorlukların halinde gruplandırılmış olabilir, size gezegenler fethetti edilebilir mücadele kampanyaları organize edebilirsiniz.

Empire Evren 2 oyun ve ilk 30 gün için olduğunu fark edeceksiniz, almak için bir çalışma başlatmak için, sizin gezegeni oluşturabilirsiniz kaynak, vb. d. Şu anda, gezegeniniz tam korumalı olacak, ancak filoları saldırıya olabilir. 30 gün sonra, ne olursa olsun çok puan var nasıl İmparatorluğu [iki] Evren 2 Online bitmiş korunması.

Oyun Empire Evren 2 size orbiters tarafından saldırıya olabilir yüzeyinde gemileri bombalamak için fırsat verecektir. Bir gezegende gemiler makul çağırdı ve gemi tamir, kurtarma gemileri, damarları içerir.

Oyun Empire Evren II ulusların çeşitli sağlayacaktır. Örneğin, Dzhamozoidy - kendileri ve dünya ile simbiyoz yaşayan bir ulus. Bu oyunda kökeni ve halkın birliğini yansıtan bir logo ile gösterilmiştir Empire Evren II . Veganiantsy anıt irade türüdür. Bunların metabolizması diğer türlerden önemli ölçüde farklı olduğu Empire [İki] Evrenin 2 . Bu insanların evrim sürecinde farklı iklim koşullarına uyum sağlamak zorunda olduğu bilinmektedir. Bu amaçla, insan ilişkili olarak düzenlenmiştir önemsiz Empire [İki] Evrenin 2 .

& nbsp;

diğer milletlere sitesinde Empire Evren 2 çevrimiçi oynayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz !

 

Empire Universe 2 online kayıt