Yer imleri

Sonsuz Efsane

Alternatif isimler:

Endless Legend, PC için ilginç bir strateji oyunudur. Oyun iyi grafiklere sahip, tüm şehirler ve çevredeki doğa çok detaylı bir şekilde çizilmiş. Oyunun sesi yüksek kalitede ve müzik, müzik kitaplığını yenilemeye değer.

Oyun, yıkıcı bir kıyametin ardından geçiyor. Uygarlığı yeniden kurmak ve nüfusun ilkel zamanlara geri kaymasını önlemek için mümkün olan en kısa sürede çok şey yapılmalıdır.

  • Yerleşmek için uygun bir yer seçin
  • Nüfusa yiyecek sağlamak için tarlayı parçalayın
  • Kayıp teknolojileri kurtarın ve bilimi geliştirin
  • Doğanın güçlerini fethetmek için büyülü araştırmalar yürütün
  • Halkınızı barbar sürülerinden koruyabilecek güçlü bir ordu oluşturun

Kıyametten sonra hayatta kalanlardan sadece sizin grubunuz hayatta kalmadı. Diğer şehirlerle rekabet etmeniz gerekecek. Herkesle savaşmak, ittifaklar kurmak için diplomasi kullanmak ve birlikte medeni bir geleceğe doğru ilerlemek zorunda değilsiniz. Ya da bir fatih olabilir ve farklı grupları ortak yarar için çalışmaya zorlayabilirsiniz.

Endless Legend oynamaya başlamadan önce, sekiz medeniyetten birini seçmek zorunda kalacaksınız. Kim olarak oynamak istediğinizi düşünün, her medeniyetin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Oyun sırasında yapılan seçim değiştirilemez. Ardından, oyun dünyasını nasıl görmek istediğinizi özelleştirin. Boyut, kabartma, yaşam koşulları ve diğer parametreler.

Bundan sonra, kısa bir eğitimden geçmeniz gerekiyor ve ardından oyun başlayacak.

Çevrenizdeki dünyayı olabildiğince çabuk keşfetmeye çalışın. Bilimsel araştırmalarda sizi önemli ölçüde ilerletebilecek veya diğer faaliyet alanlarında size avantaj sağlayabilecek eserler bulma fırsatına sahip olacaksınız. Ne kadar çok eser bulursanız, halkınız o kadar güçlü olur. Seyahatleriniz sırasında gizli dünyaları bulun ve görevleri tamamlayın.

Ordunuzu güçlendirin çünkü seyahatlerinizde diğer uluslarla karşılaşacaksınız ve hepsi dost canlısı olmayacak. Onlarla düşmanlık içinde olmak istemeseniz ve göreviniz doğası gereği yalnızca barışçıl bilimsel olsa bile, halkınızın sahip olduğu değerleri ellerinden almak için ülkenize saldırılabilir.

Zenginlik uygarlığın gelişmesine yardımcı olabilir. Galaksiler arası pazarda yeni teknolojiler ve lüks eşyalar satın alabilirsiniz. Hedeflere ulaşmanın birçok yolu vardır:

  1. Askeri
  2. Diplomatik
  3. Bilimsel
  4. Ekonomik

Bir şeye odaklanabilirsiniz ama diğer alanlardan tamamen vazgeçemezsiniz. Yukarıdaki listedeki her şeyi geliştirmeniz gerekiyor. Güçlü bir ekonomi, korunmak için bir ordu gerektirecektir. Ekonomisi olmayan güçlü bir ordu yaratılamaz. Her şey birbirine bağlıdır ve hangi faaliyet alanlarını daha fazla geliştireceğinize karar vermek size kalmıştır.

Arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edin ve çok oyunculu modda kimin uygarlığının daha güçlü olduğunu öğrenin.

Endless Legend PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve yok edilen uygarlığın eski ihtişamını geri kazanın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more