Yer imleri

örtülü

Alternatif isimler:

Enshrouded, PC'de oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur. Optimizasyon iyidir, çünkü bilgisayar gereksinimleri oldukça mütevazıdır. Buradaki oyuncular yüksek kaliteli 3d grafikler görecekler. Seslendirme gerçekçi, müzikler oyunda çok vakit geçirseniz bile yormuyor.

Oyun sırasında Ember Vale krallığına ışınlanıyorsunuz. Bir zamanlar inanılmaz derecede güzel, huzurlu bir yerdi, ancak kahramanın ataları sınırsız büyülü güç elde etmeye çalışırken dengeyi bozdu ve dünyaya bir veba saldı. Bu medeniyetin ölümüne yol açtı.

Harap olmuş bir dünyada hayatta kalmak kolay olmayacak:

  • Yararlı öğeler ve teknolojiler aramak için krallığı keşfedin
  • Karakterinizin rahat, güvenli bir şekilde dinlenebileceği ve güç kazanabileceği bir ev inşa edin
  • Ekipman ve silahlar oluşturun ve yükseltin
  • Canavarlara karşı galibiyet
  • Dövüş becerilerinizi geliştirin ve dövüş stilinizi bulun

Dünyanın harabeleri arasında seyahat etmek güvenli bir aktivite değil. Her zaman ilk seferde başa çıkılması mümkün olmayan tüyler ürpertici yaratıklarla tanışmaya hazır olun. Savaşacak çok şey var ve her bir düşman için doğru taktikleri bulmanız gerekiyor. Dövüş sistemi gelişmiş, tekniklerin cephaneliği çok büyük. Basit bir saldırı ile rakiplerinizi yenmeyi ummayın. Dövüş sanatını öğrenin. Düşman misilleme saldırılarından kaçınmak için takla ve zıplamaları kullanın. Canavarlar karakterinizden daha güçlüdür ve her vuruşları son olabilir. Savaş sırasında büyülerin nasıl kullanılacağını öğrenin. Bazı durumlarda büyü, büyük hasar verir veya ölümden koruyabilir.

Çoğu, kullandığınız ekipmana ve silahlara bağlıdır.

Krallığın topraklarını keşfederken, ana karakterin yenilmez bir savaşçı olmasına yardımcı olacak silahlar bulmak mümkün olacak. Tüm ekipmanlar derecelere ayrılmıştır, en nadir bulunanlara efsanevi denir. Bu, oyunda bulunabilecek en iyi silahtır.

Seyahatleriniz sırasında bilgi parçalarını arayarak dünyanın ölümüne neyin yol açtığını öğrenin.

İnşaatı ele alın. Kendinizi bir evle sınırlamayın, atölyeler ve sokaklarla koca bir şehir inşa edin. Her bina en ince ayrıntısına kadar tasarlanabilir ve hatta içinde hangi mobilyaların olacağı seçilebilir.

Arkadaşlarla oynamak mümkündür. En fazla 16 oyuncuyu oynamaya davet edin. Birlikte çalışmak, oyunda başarılı olmayı çok daha kolaylaştırabilir. Görevleri ayırma ve görevleri daha hızlı tamamlama fırsatı olacak. Ancak kolay bir sürüş beklemeyin, oyun oyuncu sayısına uyum sağlar ve düşmanların gücü değişir.

Playing Enshrouded sadece RPG hayranlarına hitap etmeyecek. Arsa sizi uzun süre meşgul edebilir. Pek çok farklı aktivite türü vardır, herkes yapacak bir şeyler bulacaktır. Bir metropolün inşası veya kötü canavar ordularıyla bitmeyen savaşlar olabilir.

Enshrouded PC'de ücretsiz indirme maalesef çalışmaz. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Kıyamet sonrası dünyanın eski ihtişamına geri dönmesine yardım etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more