Yer imleri

Epik Savaş Simülatörü 2

Alternatif isimler:

Epic Battle Simulator 2, son derece sıra dışı bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun etkileyici 3d grafiklere ve iyi uygulanmış ses oyunculuğuna sahiptir.

Burada bir komutan olmanız ve büyük ölçekli savaşlara liderlik etmeniz gerekiyor.

Epic Battle Simulator 2 oynamak ilginç olacak. Birçok kampanya sizi bekliyor.

En inanılmaz savaş birimlerini içeren çok sayıda savaş.

  • Okçular
  • Mızrakçılar
  • Savaş süvarileri
  • Fırlatma silahları
  • Filler

Farklı dönemlerden savaşçılar bu oyunla rekabet edebilir, hatta savaşan kazlar ve peri masallarından ve eski efsanelerden diğer karakterler bile vardır.

Oyun çok muhteşem. Bu, ona karşı on rakibin ve hatta yüze karşı yüze karşı bir savaş değil. Her savaşçının ayrı ayrı savaştığı binlerce kişilik ordular. Mükemmel optimizasyon sayesinde, olan her şeyi simüle etmek için GPU'nun tüm gücü kullanılır. Bu oyunda bu kadar büyük ölçekli savaşların gerçekleştirilmesini mümkün kılan şey buydu.

Kullanışlı bir betik düzenleyici'de oluşturulmuştur çünkü oyunda hem oyun geliştiricileri hem de diğer oyuncular tarafından oluşturulmuş çok sayıda tekli savaş ve tüm seferler vardır. Hatta kendi fikirlerinizi uygulayabilir ve sonucu dünyadaki diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.

Her şey sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Ne tür bir savaş olacağına karar vermek size kalmış. Zombi ordularıyla bir savaş, elfler veya orklarla insanlar arasında bir savaş ve hatta belki farklı türden hayvanların savaşları.

Deney yapın ve ne elde ettiğinizi görün. Belki de yaratıcılığınız birçok oyuncuya hitap edecek ve oyundaki en popüler kampanya haline gelecektir.

Savaş alanında birkaç kontrol kipine sahipsiniz:

  1. Aynı anda bütün bir orduya liderlik edin, savaşı kuş bakışı kontrol edin
  2. Tek bir ünitenin kontrolünü elinize alın, neler olup bittiğini çarpıcı ayrıntılarla çok daha yakından görmenizi sağlar
  3. Tek bir savaşçıyı kontrol edin, ordunuzun saflarında düşman ordusuna karşı savaşın kaosuna dalın

Oyun sırasında istediğiniz zaman başka bir kontrol moduna geçebilir ve savaş alanını bambaşka bir şekilde görebilirsiniz.

Oyun sürekli olarak gelişmekte ve güncellemeler yayınlandıkça yeni özellikler kazanmaktadır. Şu anda, bu yalnızca erken erişim ve proje büyüyüp piyasaya sürüldüğünde, her şey daha da ilginç ve kesinlikle daha da muhteşem hale gelecek.

Oyun, tarihi savaşlara sanal olarak katılmak isteyenlere veya gerçekte gerçekleşmesi mümkün olmayan savaşlara bakmak isteyenlere hitap edecek. Pek çok kampanya var, ancak bariz nedenlerden dolayı böyle bir oyundan karmaşık planlar beklememelisiniz.

Bazı savaşlar oldukça kanlı görünüyor, çünkü oyun etkilenebilir insanlar ve çocuklar için uygun değil.

Epic Battle Simulator 2 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Üstelik oyunu erken erişimde satın alarak geliştiricilere destek oluyor ve onların eserlerini indirimli olarak satın alma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Oyunu hemen yükleyin ve çok sayıda ordunun başındaki general rütbesini garantileyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more