Yer imleri

Fetih Çağı

Alternatif isimler:

Era of Conquest, Android çalıştıran cihazlarda oynanabilen ilginç bir çevrimiçi strateji oyunudur. 3D grafikler mükemmel kalitede olup, oyunun modern bir çizgi film gibi görünmesini sağlar. Seslendirme kaliteli, müzik neşeli ve pozitif.

Bu oyun, içinde anlatılan dünyanın enginliğinde çeşitli efsanelerden karakterlerle tanışabilmeniz açısından benzersizdir. Kral Arthur'un Yuvarlak Masa Şövalyeleri'nin başında büyük Roma İmparatorluğu'yla karşı karşıya geldiğini hayal edin ve bu sadece bir örnek, burada hiçbir şey imkansız değil.

Askeri strateji türüyle yeni tanışan yeni başlayanlar için geliştiriciler, ipuçları içeren bir eğitim görevi hazırladı. Arayüz basit ve son derece kullanışlı olduğundan alışmanız kolay olacaktır.

Bundan sonra oyuncular, Era of Conquest'te sunulan gruplardan hangisini oynamak istediğinizi seçme konusunda zor bir süreçle karşı karşıya kalacaklar. Her iki tarafın da kendine göre güçlü yanları var. Açıklamayı okuyun ve oyun tarzınıza kimin en uygun olduğuna karar verin.

Bundan sonra yapacak birçok önemli işiniz olacak:

  • Yerleşimin etrafındaki alanları keşfetmek için keşif birlikleri gönderin
  • Güçlü bir ordu oluşturmak ve şehirde ihtiyacınız olan her şeyi inşa etmek için ihtiyacınız olan kaynakları edinin
  • Bölgelerin kontrolü için çok sayıda düşman birimiyle savaşın
  • Seçtiğiniz stratejiye uygun olarak komutanlarınızın ve askerlerinizin becerilerini geliştirin
  • Silahları, zırhları, kuşatma motorlarını ve savunma yapılarını yükseltin
  • Diğer oyuncuları yen ve sıralama tablosunun tepesine ulaş
  • İttifaklar kurmak için diplomasiyi kullanın

Bu liste Android'de Era of Conquest'te sizi bekleyen ana etkinlikleri içerir.

Oyunun başında oldukça kolay olacak, geliştiriciler bunu özellikle yeni başlayanların ilerleme kaydetmesini ve deneyimli oyuncularla rekabet etmesini kolaylaştıracak şekilde yaptılar.

Era of Conquest oynamak ilginç çünkü buradaki zafer, yeni bir oyuncu bile olabilen daha yetenekli bir komutan tarafından kazanılıyor.

Oyuna

düzenli ziyaret, günlük hediyelerle ödüllendirilecek.

Era of Conquest aktif olarak geliştirilme aşamasındadır. Tatillerde herkes temalı etkinliklere katılma ve benzersiz ödüller kazanma fırsatına sahip olacak. İlginç hiçbir şeyi kaçırmamak için oyunun güncellemeleri otomatik olarak almasına izin verin.

Oyun içi mağaza, yeni tasarım stillerini ve serideki diğer ürünleri satın almanıza olanak tanıyacak. Ödeme oyun para birimi veya gerçek parayla kabul edilir. Para harcayarak geliştiricileri destekleyecek ve minnettarlığınızı ifade edeceksiniz. Mağazada oyun dengesini etkileyen kaynaklar veya kahramanlar bulunmadığından ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Era of Conquest, çok oyunculu bir strateji oyunu olduğundan oyun boyunca cihazınızın internete bağlı olmasını gerektirir.

Era of Conquest, bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Büyülü bir dünyaya seyahat etmek ve inanılmaz savaşlara katılmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more