Yer imleri

ESCAP Frome Tarkov

Alternatif isimler: Frome Tarkov Escape, Tarkova Escape from

Igra Tarkov Escape from veya Tarkova kaçmak.

Izdatel ve bir kişi Battlestate Oyunları Studio gibi geliştirici eylemler Tarkov gelen oyun Escape, Arcade / Aksiyon 2 tahminen MMORPG türünde çıkacak duyurdu. 06. 2016 Ayrıca bilinen oyun özellikleri ve ürünün hikayesi ve askeri simülatörleri hayranları yeni beklentisiyle ellerini ovuşturarak vardır. Oyuncak pek çok yenilik ve benzersiz özellikleri vaat ediyor. engin açık dünya oyunculara ek olarak özel olarak geliştirilmiş ek modüller MMO ile neler olup bittiğini tam gerçekçilik bekliyoruz. Biz oyuncuların büyük bir oturma dünyayı iç içe olan Tarkov benzersiz oyun, en popüler türler, çevre ve emici komut ile etkileşim yeteneği Escape indirmek zorunda olduğunu söyleyebiliriz.

Hayatta kalmak

Iskusstvo.

Rus expanses üzerinde

Gde şey hayalet kasaba Tarkov kaybetti. o şimdi bir müreffeh ve hayat dolu ve bir kez sadece rüzgar sokaklarında kağıt parçaları kovalayan ve eski posterler keserek, elektrik telleri dokunmadan yürür. duraklarında hala evinde park terkedilmiş araçlar ve araç duruyor. Daha fazla kırık pencereler ile boş kutulara anımsatan ve duvarları içinde paramparça evler. Fabrikalar, gürültülü kalabalık insanları işe almak acele tramvay zil değil, uğultu değildir.

Batı ve Rus Silahlı Kuvvetleri adına Birleşmiş Milletler:

V bu boş kent askeri eylem, iki rakip askeri örgütleri başlattı. Ama bu bile korkunç yerin durumla başa çıkmak için kolay olmayacak herhangi bir ortamda askerler hayatta kalmak için eğitilmiş. Ölüm çeşitli nedenlerle oluşabilir zaman oyuncular, Tarkova bir çıkış yolu bulmak zorunda kalacak hayatta kalır:

  • Mnogochislennyh raneniy
  • Otravleniya radiatsiey
  • Raznyh bolezney

U sınama fırsatları eşiğinde sanki, zayıf rakipler var, yani diğer oyun ürünleri için harcanan kaç saat, boşa harcanan değil kendime kanıtlamak için bir yol olarak, Tarkov Escape from indirmek için hazır almazsınız. yakın bir garip şehir dışına bir yol bulmak için her iş arayışı. Aynı zamanda, başarının geçişi için yararlı olacaktır onun sırları ile bütün hikayeyi Tarkova öğreneceksiniz. Hiçbir an gerçekçi görüntüleri rahatsız edici değil. Karakterler kendi amaçları için kendi avantajlarını kullanarak, çevre ile etkileşim. hava koşulları ve saatin değiştirilmesi savaş yapma sürecini etkiler ve karakter yaralanması, sağlık, atmosferik etkilere derecesi durumuna göre davranır.

Sovershenstvuem kahraman.

Geroy sürekli dört yönde gelişen:

  • Umstvennom
  • Fizicheskom
  • Prakticheskom
  • Boevom

Poluchennye bilgi istihbarat operasyonlarında yararlı olacaktır, kesişim ile düşman hedeflerine, araştırma sefer, ticaret, ortak misyonlar saldırı ve kaynakları toplamak. Herkes belli becerileri uzmanlaşmak, ancak bunu geliştirmek için gereklidir. Oyunda Kalkınma ve ekonomik tarafı. Apart oyuncular kaynağa ihtiyaç müzayedede çıkartılmaktadır gerçeği, o mal alışverişi amacıyla pazari gitmek yanı sıra, astları kendi ticaret başlatmak mümkündür. Başka şeylerin yanı sıra, oyuncuların ana hedefe ulaşmak için casusluk, tedavi, üretim ve silah araştırma optimizasyonu, ve diğer olumsuz eylem meşgul olabilir. PC'nizde Tarkov Escape from salınımı kapalı beta testine katılmak için birkaç ay önce kayıt için çok geç olmadığını varsayalım. Bu diğerlerinden önce içeriden hikayeyi öğrenmek için mükemmel bir fırsattır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more