Yer imleri

Escilon

Alternatif isimler: Escilon

Escilon, kullanıcıların izleyicilerine ücretsiz olarak sunulan bir tarayıcı oyunudur. Bu orijinal bir MMORPG (tarihi tür) oyunudur. Yaratıcılar çeşitli eksiklikleri ortadan kaldırmak için uğraştıkları için proje mevcut çevrimiçi oyunlardan niteliksel olarak farklıdır. Sevgili oyuncular, Escylon sadece ilginç bir efsanenin ilgisini çekmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi hoş bir şekilde şaşırtacak ve memnun edecek temel özelliklerle de etkilenecek. Mağara insanlarının dünyasına girdiğinizde, gelişme ve yeni dünyalara geçme fırsatını elde edersiniz, buna göre büyük, cazip umutlar açılır. Böylece, farklı dönemlerdeki yaşamın cazibesini ve karmaşıklığını hissederek, geçmişten geleceğe gidiyor gibi görünüyorsunuz.

Oyun için

Sistem gereksinimleri minimum düzeydedir. Bilgisayarınızda Windows (XP, Vista veya Windows 7) kurulu olmalıdır. Oynamak için ayrıca bir ses kartına, klavyeye ve fareye ihtiyacınız olacak. İnternet bağlantınız varsa, kaydolup çevrimiçi olarak Escylon oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Escilon çevrimiçi kaydı sizi Taş Devri sakinleri yapacak. İstemci programlarını indirmeye gerek yok. Escylon'un kaydı basit ve hızlı bir işlemdir. Aşağıdaki verileri kaydederek yeni bir karakter kaydetmeniz yeterlidir:

 1. Bir giriş girmeniz gerekiyor - karakteriniz için orijinal bir isim bulun
 2. Cinsiyeti belirtin (erkek veya kadın)
 3. E-posta adresinizi yazın, ancak yalnızca gerçek adresinizi yazın!
 4. Şifreyi girin, daha güvenilir bulmaya çalışın
 5. Doğum tarihinizi girin
Kayıt formunu doldurduktan sonra, Oturum Aç düğmesine basmaya devam eder ve Escylon çevrimiçi oyunu sizin için kullanılabilir hale gelir. Yüce olanın gerçeğini bilin ve acımasızın gerçeğini anlayın. Doğanız için hangisi daha uygun olur? Çevrimiçi oyun Escylon bunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Escilon'un nasıl oynaması gerektiğini anlamak için önce Şenlik Ateşi'nde bir eğitim kursu almanız gerekir. Bu görevi başarıyla tamamladıktan sonra, bir istatistik yükseltme puanı ve bazı yararlı şeyler kazanacaksınız. Oyunun mekanizmasını anladığınız zaman, mevcut tüm yerleri ziyaret edebileceksiniz. Escilon çevrimiçi oyunu hem yer üstü hem de yer altı konumlarını içerir.

Yerüstü anakara, adalar ve denizlerdir ve yer altı bir labirenttir. Her yerde, kaynakların periyodik olarak kesildiği ve alınması gereken çeşitli hayvanlar olacaktır. Oyundaki her şeyi kendiniz oluşturmanız gerektiğinden, düşen kaynaklar merhem yapmak, kıyafet ve silah yapmak için faydalı olacaktır. Ancak buna daha sonra daha yakından bakacağız.

Böylece oyunun nerede oynandığını bulduk. Vahşilerin ana yaşam alanı Mağara köyüdür. Aşağıdaki konumlar burada bulunur:

 • Şenlik Ateşi
 • Binicilik Şefi Mağarası
 • Ruh Mağarası
 • Ustalar Mağarası
 • Savaş Alanı
 • Antistes Kulübesi
 • Ticaret Altarı
 • Opifex Tapınağı
 • Buz Mağarası
Yukarıdaki yerlere ek olarak, bir tekne satın alabileceğiniz ve bir görev görevini tamamlayabileceğiniz Balıkçı Köyü'ne erişim verilir.

Escylon'u oynamak için karakterinizi nasıl görmek istediğinizi seçmeniz gerekir. Çevrimiçi Escylon oyununda savaşçılar ve sihirbazlar var. Kendilerine özgü özellikleri ve becerileri vardır. Bir savaşçının ana parametresi fiziktir. Ayrıca öfke ve el becerisini artırmaya da dikkat etmeniz gerekecek. Sihirbazlar için vurgu zeka üzerindedir. Ek olarak, artan seviyelerle birlikte gerekli sihirli eşyaları da koyabileceğinizden emin olmalısınız.

Daha önce de belirtildiği gibi, gerekli şeyleri kendiniz yaratacaksınız. Escilon sürekli bir hayatta kalma mücadelesidir ve doğal olarak bu dünyada çıplak ellerinizle hayatta kalamayacaksınız. Çok fazla kaynak var, ancak bir şey edindikten sonra, onu yararlı bir şeye dönüşmeden önce iyileştirmeniz gerekecek. Bu çevrimiçi oyunda şu kaynaklar sağlanmıştır: çeşitli bitkiler, mantarlar, kökler, taşlar, dallar ve ayrıca hayvanlardan düşenler. Bunları ancak Ruhlar Mağarası'nda belirledikten sonra kullanabilirsiniz. Tanımlandıktan sonra, örneğin bir merhem yapabilir (tarifi biliyorsanız), kaynağı daha yararlı bir şeyle takas edebilir veya basitçe yiyip bu istatistiği artırabilirsiniz.

Oyunda bir para birimi de var - Kabuklar. Ancak aynı kaynakların hepsini alıp satarak veya bir mesleğe hakim olarak para kazanabilirsiniz. Barışçıl çalışmayı seviyorsanız, şaman veya usta olun. Bu durumda hizmetleriniz iyi bir şekilde ödenecektir.

Ancak, yaratıcılar savaş sistemiyle ilgilendi. Diğer oyuncular ve hayvanlarla grup savaşlarında ve sadece düellolarda yer alın. Silahınız taşlar, bıçaklar, baltalar, sopalar, sopalar olacak. Hangi savaşa girerseniz girin, daima zafer için çabalayın! Güvenle şöhretin zirvesine yükselin ve daha fazla yolunuza devam etmek için çok gerekli olan deneyimi kazanın.

Temel olarak, çevrimiçi oyun görev görevlerini tamamlamadan oluşur. Her şey Virtus'tan alınan ilk Kamp Ateşi göreviyle başlar. Yaşlı Antistes'ten alacağın diğer görevler. Ne kadar uzun oynarsan o kadar çok görev. Her seviyede daha ilginç ve çeşitli hale geliyorlar.

Seviyelere gelince, çevrimiçi Escylon oyununu oynayın, bir çağdan diğerine geçebilirsiniz. Ve her seviyenin kendine özgü avantajları ve özellikleri vardır. Örneğin, sihirbazlar için, zeka birimi başına düşen manna miktarı seviyeye bağlıdır. 5. seviyeye kadar olan savaşçılar, savaş alanında eğitmenleri ve grevlerin veya kaçışların ustalarını çağırabilir. 4. seviyenin bir özelliği, üzerinde mesleki becerileri artırma olasılığıdır. Tüm bu olağanüstü seviyeleri geçmek ve değerlendirmek, antik dünyanın atmosferinin tadını çıkarmak, çağlar arasında büyüleyici bir yolculuk yapmak, tüm bunları ve çok daha fazlasını çevrimiçi oyun Escylon'da sizlere sunuyor.

Escylon oyununa kayıt herkese açıktır. Bu gizemli dünya sizi almaya hazır! Heyecan verici sanallığın enginliğine hoş geldiniz! Oyunun size kesinlikle çok zevk vermesine izin verin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more