Yer imleri

Europe 1400

Alternatif isimler: Europe 1400

Europa 1400 Online & ndash; Kendi hanedanını oluşturabileceğiniz ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. Burada zor bir tüccar ve saygın usta ve ilginç kötü adam & hellip olabilir;

Europe 1400 herhangi bir tarayıcıda çevrimiçi mevcuttur ve bunu mutlaka oyun istemcisi yüklemek!

Avrupa'yı 1400 kaydol ihtiyaç oyuna girmek için: ana sayfada kayıt alanları, oyun sunucu seçmek gelecekteki hanedanı (oyuncu ismi), e-posta adını girin. posta adresi (e-posta) ve şifre. Sonra oyunun Şartları'nı kabul ve Europe 1400 bitti oyunda bu Register, yeni bir sayfaya gitmek, onların kahraman bir görüntü yaratabilirsiniz. Burada karakterin, bir avatar cinsiyetini seçmek ve ona bir isim atayabilirsiniz. Usta, Patron, Scientist ve Rogue:; & raquo; imi & laquo dönersek, Usta silah onların Hanedanı ceket ve onun ilk çalıştayda, aşağıdaki alanlarda seçebilirler. Şimdi, oyunu başlatmak tıklayın hazırsanız & laquo; Oyunu Oyna & raquo; ve oyun alanı içine almak!

; Craft, Belagat, Darkness, büyü, savaş ve müzakerelerin bilgi & nbsp:

Karakteriniz altı yetenekleri vardır. Eserler kullanabilirsiniz bu yeteneklerini geliştirin. Tesviye ve ndash maksimum seviyede; 100.

yetenek ek olarak, bir meslek seçmek için oyunda mümkündür: Simyacı, Çiftçi, Hırsız, Priest, soyguncu, lokali, demirci, marangoz veya Weaver sahibi.

nbsp;

Online Oyun Europa 1400 ana oyunda yer alacak şehir, beş yerleri sunmaktadır. Bunlar şunlardır: İlçe ustaları İlçe tavernalar, Gangster ilçe, ormanlık ve egzersiz alanı. Bu yerlerde karakter misyonu (görev iş) alabilir.

ilk aşamada, karakter kaynak toplamak veya piyasada bunları satın almanız gerekecektir (oyunda kaynakları stüdyo yönüne bağlı olarak farklı vardır). Onun atölyesinde kaynaklar aracılığıyla sonra piyasada yeniden satılabilir mal üretebilir, ve çok daha fazlası atölye inşa etmek için para (eğer 4 çalıştay inşa edebilirsiniz) ve çalışma personeli artırmak. & Nbsp;

önemlidir! Eğer mağazası ile memnun değilseniz, bu tahrip olabilir.

nbsp;

Online oyun Europe 1400 malların her türlü büyük bir ticaret merkezidir, bu pazar. (Bunun için bir ihtiyaç varsa) Sen, satın almak, satmak, yönetmek, ulaşım ve yalvarıyorum olabilir. Oyun kendi para birimi ve ndash vardır; Altın. Laquo & için satın alınabilir yakut;; gerçek & raquo altın ilaveten & nbsp vardır;.

& Ticaret ve plan entrika

Birlikte evinin gelişmesiyle birlikte, karakter yeteneklerini & nbsp öğreneceksiniz (bir konut geliştirme, uzantıları ve iyileştirmeler kullanabilirsiniz). & Nbsp;

online oyun Europe 1400 oynayabilmek için yapabilirsiniz, diğer oyuncuların izlemek ve onlara karşı delil toplayacak kendi casuslar, küçültebilirsiniz.

Europe 1400 Online oyun Town Hall gibi bir bina vardır. Hukuk, eleştiri ofisleri ve mahkeme salonunda bir kitap var: Kentin siyasi hayatı bir yerdir. Burada bir başlık satın (bu sizin itibar artırır ve bazı pozisyonlarda ve uzantıları konutlar için gerekli olan) ya da yeni bir bina talep edebilirsiniz.

oyunu Europe 1400 Online size, el sanatları ile ekonomik imparatorluk inşa deneyimli bir tüccar olmak ve siyasal Olympus yükselmek sunuyor. Oyun basit bir kulübe sayesinde saraya transforme edilebilir. Her şey senin çabalarına bağlı olacaktır.

doğrudan depo sayesinde diğer oyuncular ile ticaret yapan Europe 1400 olabilir online oyun oynamak. Burada hala piyasada bağımsız fiyatlardan yararlanacak.

yeterli etki ve zenginliği ulaşan karakter siyasi kariyerlerinde meşgul olabilir. Pozisyonların çeşitli rakiplerinizi etkisini güçlendirmek ve ezmek için ona çeşitli ayrıcalıklar ve ikramiye verecek var.

lonca katılmak veya kendi oluşturabilirsiniz Avrupa'da 1400 yılında oynamak için. Lonca ile diğer oyuncular ile oynarken, oyun & hellip daha fazla elde edebilirsiniz; & nbsp;

Çok güzel olurdu oynamak için 1400 yılında Avrupa'da çok

oyun, üç boyutlu grafikler var!

farklı işlevleri bir sürü sadece açıklanan oyun mümkün verilmez çünkü. En iyi seçenek Avrupa'ya tüm kendiniz için görmek mümkün olacak hangi aracılığıyla 1400 kayıt olurdu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more