Yer imleri

Avrupa Savaşı 6: 1804

Alternatif isimler:

European War 6: 1804 mobil cihazlar için sıra tabanlı strateji. Grafikler iyi ama çok fazla gerçekçilik beklemeyin. Seslendirme yüksek kalitede ama müziği herkes beğenmeyebilir ama kapatıp açıp beğeninize göre bir şeyler açmakta sorun değil.

Oyun, Napolyon Savaşları'ndaki olayları anlatıyor. Yetenekli bir askeri lider olarak tüm Avrupa'yı dolaştı, birçok devletle savaştı ve hatta birkaç koalisyonu bozdu, Mısır'da savaşmayı başardı ve neredeyse Sibirya'ya ulaştı. Sonuç olarak birkaç yenilgiye uğradı ve Elba adasına sürgüne gönderildi.

Çatışmaya birçok ülke katıldı, bunlardan herhangi birini seçme şansına sahip olacaksınız. Seçiminizi yaptıktan sonra zafere ulaşmaya çalışın.

Yönetim basit ve sezgiseldir. Oyun tamamen dokunmatik ekranlı cihazlar için uyarlanmıştır ve geliştiriciler işinizi kolaylaştırmak için ipuçları hazırladı.

Birkaç kıtayı kapsayan bir savaşı kazanmak için yapılması gereken çok şey var:

  • Daha fazla kaynak elde etmek için bölgeleri ele geçirin
  • Askeri tesisler ve endüstriyel binalar inşa etmek
  • Büyük bir ordu oluştur
  • Yeni silahlar ve araçlar araştırın ve üretin
  • Müttefiklerden destek almak için diplomasiyi kullanın
  • Savaşlarınızı planlayın ve düşman ordularını yok edin

Listedeki tüm öğeleri tamamlamak zaferi garanti etmez, ancak onu yaklaştırmaya yardımcı olur. Her şey bir komutan ve yönetici olarak yeteneklerinize bağlı olacaktır.

Savaşları yönetmenin yanı sıra ülke içindeki sorunlarla da ilgilenmeniz gerekiyor. Güçlü bir ekonomi ve modern fabrikalar, bir ordu ve silahlar oluşturmaya yardımcı olacaktır. Bundan sonra, savaş alanında düşmanları kolayca yenebilirsiniz.

Birimleriniz haritada şematik olarak gösterilir ve düşman birlikleri ile adım adım hareket eder. Bir kadro seçtiğinizde altıgen hücrelere bölünmüş bir alan göreceksiniz. Bu sınırlar içinde, tek turda hareket ettirebilirsiniz. Bu şema birçok oyunda kullanılır ve kullanışlıdır. Ne kadar uzağa yürüyebileceğiniz, yolun mevcudiyeti ve arazi tipi dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Savaş için, bir avantajınız olduğunda, ancak düşmanın olmadığı uygun koşulları seçmek daha iyidir. Ağır ekipman ormanlarda etkili değildir ve piyade açık alanlarda ağır kayıplar verecektir. Saldırınızı planlarken bunu aklınızda bulundurun.

Oyunda 90'dan fazla tarihi savaş görecek ve ünlü generalle tanışacaksınız, bazıları emrinizde görev yapacak.

Hem yerel kampanyaları hem de çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Bir insanı kazanmak yapay zekadan daha zor ama European War 6: 1804 oynamak çok daha ilginç olacak.

Oyun içi mağazada pek çok faydalı şey bulacaksınız. Çeşit günlük olarak değişir. Oyun para birimi veya gerçek para ile satın alımlar için ödeme yapabilirsiniz.

Hem internetli hem de internetsiz oynamak mümkündür. Operatör ağınızın dışında olduğunuzda, internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyun modu seçmeniz yeterlidir.

European War 6: 1804 Android'de ücretsiz indirme bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak yapılabilir.

Ünlü Napolyon Savaşlarında yer almak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more