Yer imleri

Euro Truck Simulator

Alternatif isimler: Euro Truck Simulator

Oyunu Euro Pist Simulator - sakin bir oyun, uzak sakin bir mola soğuk kış akşamları için uygundur. Mükemmel bir ekonomik stratejinin en iyi niteliklerini temsil Bu simülasyon oyunu. Resmi sürüm 2008, 2012 yılında gerçekleşti ve geçen proje geliştiriciler şimdiden devamını sunulmuş gibi, bir oyun emektar naziksiniz. Oyunun grafikleri kesinlikle en kaliteli ve parlak değil, ama bu simülatörler kamyoncu uygulanması konuda norm haline gelmiştir. Bu tür projeler temelde arsa ve oynanış yürütme alır.

Oyunu Euro Truck Simulator - Bir kamyon şoförü olmak için bir şans. Her zaman arazi expanses genelinde çeşitli mal taşıyan bir kamyon şoförü olmayı hayal ettiyseniz, bu senin şansın. Ekran tüm Hızölçerler ve ekranlar gösterilir olacak çünkü oyun ilk kişi oynadı ancak. Bu oyun daha ne olduğunu anlamak için, özel bir Euro Truck Simulator Video römork görebilirsiniz. Her katılımcıya ek olarak ihracat güzergahları önceden uygulanacak haritası, erişebilir. Tüm olarak gerçekçi ve düşünceli yapılır, böylece her sürücü kendine ayna ayarlayabilirsiniz. Karakter yorgun olmadığından emin olmak için, ekran uygun ölçek göstergesi ayarlanır.

Euro Truck Simulator Rusya ve diğer birçok ülkede takdir başardı. Her oyuncunun önünde performans teşvik primi ve nakit ödül nedeniyle olduğu misyon ve görevleri büyük bir numarası olacak. Sizin karakteri yakından aracınızın durumunu izlemek (aynı zamanda özel bir üstel ile yapmak kolay olan) ve bir yere yolda kalmış alamadım gerektiğinde tamir etmek zorunda kalacak.

Size daha fazla ilgisini çekmek için, ve hızlı bir şekilde Euro Truck Simulator indirmek olabilir, yani, oyun boyunca belirli bir amaç önünde ayakta olacak, kariyer merdiveninin mevcut proje hakkında anlattı. Her yeni işin rank elde etmek için, belirli görevleri bir dizi performans, Euro Truck Simulator oynamak gerekecek. Oyuncu her yeni seviye ile işler daha karmaşık olacak, sıkılmış değil.

Eğer farklı yönlere bir sürücü razvozyaschim yükler hale gelince

, lisansları ve vize alma dikkat çekmek gerekir. Para gerekli miktarda toplamak, belirli bir ülkeye giriş için izin satın alabilirsiniz. Lisans maliyeti artar ülkenin büyüklüğüne bağlı. Oyun ıvır zıvır için tasarlanmış, böylece sürücü gibi tehlikeli malların taşınması için bir izin almak için ayrı ayrı gerekli olacaktır. Gördüğünüz gibi Euro İz Simulator indirebilirsiniz sonra, sıkılmış olmayacaktır.

Bile bugün Euro Truck Simulator ücretsiz indirmek oynamak mümkün olmadığı gerçeğine rağmen (beyan değeri 7-8 dolar arasında değişir), birçok oyuncu projesinde aktif olarak katılan ve bir kamyon şoförü hayatını yaşamayı öğrenmek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more