Yer imleri

uzay 2

Alternatif isimler:

Everspace 2, PC'de oynayabileceğiniz bir uzay nişancı oyunudur. Grafikler yüksek kalitede, açık alanda savaşlar gerçekçi görünüyor. Seslendirme profesyonelce yapılmaktadır. Müzik, uçuş sırasında hafif ve göze çarpmayan, kavga olduğunda ise enerjiktir.

Bu oyundaki karakteriniz bir uzay gemisi pilotu. O bir klon ve adı Adam Roslin. Suç dünyasının patronları arasındaki çatışmaları çözerek ve bir ödül için çeşitli görevleri yerine getirerek başarılı olmaya çalışır.

Oyundaki olayların geçtiği uzay sektörüne Bölge denir. Bu bölge büyük bir çatışmanın eşiğinde sallanıyor. Ana karakterle birlikte, kanlı savaşın uzayın bu bölümünü yok etmesini önlemek için tüm gücünüzü kullanmanız gerekecek.

Everspace 2 oynamak ilginç olacak, yapacak çok şeyiniz olacak:

  • Yıldız sistemlerini ve tek tek gezegenleri keşfedin
  • Bölgede yaşayan tüm ırklarla tanışın
  • Kaynak alın ve geminizi yükseltin
  • Tam hikaye ve yan görevler
  • Pilot olarak becerilerinizi geliştirin ve as olun
  • Zorla sonuç elde etmenin imkansız olduğu durumlarda diplomasiyi kullanın
  • Müttefikler bulun ve diğer pilotlarla yenilmez bir ittifak kurun

Bu durumda oyun alanı, birkaç yıldız sistemi, asteroit ve diğer ilginç nesnelerin bulunduğu oldukça geniş bir uzay sektörüdür.

Oyuna başladıktan sonra ilk kez üç boyutlu uzayda gezinmek zor olacak ama çabucak alışacaksınız. Küçük bir eğitim görevi, yönetim özelliklerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Yararlı bir şeyi kaçırmak istemiyorsanız uzayın her köşesini keşfetmeye çalışın ve daha fazla deneyim kazanmak için yan görevleri tamamlayın.

Savaşları kazanmak için birinci sınıf bir pilot olmanız gerekecek, her şeye silahların gücü karar vermiyor. Düşmanın zayıflıklarını ona karşı kullanın, eğer büyük ve hantal bir gemiyse, karşı ateşten kaçınarak hasar vererek etrafında dönün.

Düşmanlarla tek başınıza yüzleşmek zor olacak. Diğer pilotlar arasında tanıdıklar edinin ve karşılıklı yarar sağlayan ittifaklara girin.

Küçük bir gemi donanması inşa edin ve Zon uzay sektöründe önemli bir güç haline gelin. Filonuz için çeşitli sınıflardan gemiler oluşturun ve bunları savaş alanında nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Silahları ve savunmaları her fırsatta yükseltin, silahları daha ölümcül ve zırhı daha güçlü hale getirmek için yeni teknolojiler öğrenin. Hikaye kampanyasının sonuna gittikten sonra oyun bitmiyor. En tehlikeli sektörlerde macera aramaya gidin veya daha önce bilinmeyen yerlere giden eski portallardan geçin. Gemiyi daha da geliştirin ve benzersiz silahlarla donatılmış, galaksideki en iyi dövüşçüye dönüştürün.

Everspace 2'yi ücretsiz olarak PC'ye indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Uzay oyunlarını seviyorsanız, RPG öğeleri içeren bu heyecan verici uzay nişancı oyununu kaçıramazsınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more