Yer imleri

Kötü Topraklar

Alternatif isimler:

Evil Lands, MMORPG olarak konumlandırılmasına rağmen mobil platformlar için en iyi RPG'lerden biri olarak kabul edilebilir. Bu çok güzel bir oyun, grafik kalitesi ve efektler açısından kesinlikle en iyilerinden biri. Karakterler iyi seslendirilmiş, müzik hoş ve müdahaleci değil. Bu oyunda tek başınıza veya diğer oyuncularla birlikte açık dünyayı keşfedecek, görevleri tamamlayacak ve görevleri tamamlayacaksınız.

Evil Lands oynamadan önce üç karakter sınıfından birini seçmeniz gerekecek.

Seçilebilecek üç sınıf vardır:

  • Savaşçı
  • Mag
  • Suikastçı

Kahramanın görünümünü seçemezsiniz, ne yazık ki karakter editörü sadece bir sınıf seçmekle sınırlıdır.

Sonra, haritadaki üç alandan birini seçin ve bir maceraya atılın.

İyinin mi kötünün mü tarafında olduğuna sadece sen karar verirsin. Tek başınıza veya diğer oyuncularla birlikte tamamlayabileceğiniz görevler. Yolculuk sırasında size düşman olan yabancılarla tanışın, savaşa katılın, zaferler size epeyce deneyim puanı kazandırır.

Yenilen düşmanlardan düşen eşyaları toplamayı unutmayın. Karakteriniz, silahları ve zırh parçalarını, onları aldığınızda otomatik olarak donatılanlardan daha iyi donatacaktır.

Ölürseniz, seçilen konuma taşınırken başlangıç olan köyde dirileceksiniz. Bu yerde yerellerden görevler alabilirsiniz, bazen oldukça ilginç görevlere yol açarlar.

Burada ayrıca ulusunuzun diğer oyuncularıyla da tanışabilirsiniz, konumları haritada yeşil işaretlerle işaretlenmiştir. Birinden size katılarak ödevinize yardım etmesini isteme seçeneğiniz vardır. Ya da tam tersine, size sorulursa kendinize yardım edin.

Chat, yeni tanıdıklar ve arkadaşlar edinebileceğiniz hizip müttefikleri ile iletişim için kullanılabilir.

Karanlığın yaratıklarının koruması altında gizlenmiş büyük hazineleri bulmak için zindanları keşfedin. Her zindanda, tek başınıza başa çıkmanız çok zor olacak olan yerel patronu yenmeniz gerekiyor.

Dünya birkaç bölgeye ayrılmıştır, bazılarını ziyaret etmek için belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekir. Seviyeniz henüz yeterli değilse, cesaretiniz kırılmasın, gerekli miktarda deneyim biriktirmek için birkaç görev daha tamamlayabilirsiniz. Ancak diğer tarafa geçme, rakip arayışı içinde dolaşıp onları yenmek için deneyim kazanma fırsatı var.

Oyun yerleşik bir mağazaya sahiptir. Oyun içi para birimi için ve bunlar elde edilmesi çok zor olan kristaller ve altın için faydalı eşyalar satın alma fırsatı bulacaksınız. Doğal olarak, onları gerçek parayla satın alabilirsiniz, ancak bu gerekli değildir, daha fazla zaman alsa bile herhangi bir öğe yine de elde edilebilir.

Geliştiriciler oyunu düzenli olarak günceller, iyileştirmeler yapar ve hataları düzeltir. Ayrıca sürekli olarak yeni görevler, silahlar, zırhlar ve diğer öğeler eklenmektedir.

Evil Lands'i bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android üzerinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Büyülü dünyayı üzerine düşen karanlık ordularından korumak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more