Yer imleri

Evrim

Alternatif isimler: Evrim

Online Oyun Evrimi & ndash; ücretsiz tarayıcı oyunu. Bu, canlanma katılmak için tufan sonra dünyanın içine almak için eşsiz bir fırsat vardır. Oyun Evrim Online & ndash; üstünlüğü üç unsur için sürekli mücadele. Herkes uzun iyi ve kötü yanı sıra dengesini korumak için nötr bir güç bilinir. Evrim çevrimiçi size seçimler yapmak ve tarafların biri haline fırsatı verir. Evrim size oyunun bir katılımcıyı yapmak ve geleceğin bilinmeyen bir dünyanın kapılarını açacaktır kaydol. Bu oyun, bu nedenle, büyük bir oranı vardır, güçlü bir sunucuda yüklü ve. İsterseniz Ama, trafik akışının azaltılmasını sağlamak için bilgisayarınızda oyunun istemci kısmını yükleyebilirsiniz. Nokta, dedikleri gibi, & nbsp; tutumlu. Evrim Online kayıt tüm mevcuttur ve karmaşık ya da sorunlu bir süreç değildir. Sadece karakterin adı, e-posta adresini, şifrenizi (tekrar tekrar) görüntüden kodunu girin ve Kayıt tıklayın. Size savaşan tarafların her ona işaret olacak engin sanal dünya, tam bir sakini yapılmış bir oyun evrim katılın. Senin ruhun ne olduğunu fark ve doğru yollarını seçmeye çalışın. & Nbsp;

online oyun evrimi karakteri için senaryolar bir dizi içerir. Askeri zafer için talip olanlar, arena doğrudan yolu. Burada büyük bir savaş olduğunu. Her yeni seviyede ile, daha tatmin edici hissediyorum ve Estsilon oyun kudretli savaşçı coveted zafer yüksekse adım daha ilginç. Oyunun dövüş sistemi sıradan düellolar, grup kaotik ve dövüş karışık dışındadır. Basit ve at maçlarında katılabilir. Ancak, tüm bu yüzden sevgi dolu ve savaşın kana susamış çığlıkları değil. Sakin bir hayat hayal insanlar vardır. Oyun Evrim sivillerin önemser ve birçok meslek bir seçenek sunar. Savaş düşünmek istiyorum ve sahip bunlardan biri ve hiçbir şey iktisadi faaliyetin içine derin engeller yoksa. Lisans satın alınmasıyla birlikte, bir sihirbaz, bir demirci, bir doktor, ormancı, madenci olabilir. Ama bu esnaf tam bir liste değildir. Eh, başka bir sürpriz! Huzursuz heyecan sevenler için oyunu bir labirent turnuvası yarattı. Sizin tat ve benim damarlarında kan kaynar riski duygusu? Lütfen! Oraya git!

aile ile karar ve karakter sürekli çekiç onların performansını artırmak için çalışıyoruz olmayan bir yol almak sonra. Bu arada, karakter imajı hakkında. Bu hem erkek hem de olabilir. Yanı sıra, standart veya benzersiz olarak. Içgüdü, beceri, güç ve dayanıklılık: Oyunda kahramanlarımız karakterize parametreler vardır. & Nbsp;

Oasis ve komşu bölgelerin kentinde Estsilon oynayın. Sen şehir meydanı eski ya da yeni bir kabuk seçebilirsiniz. Bu kendiniz gibi nasıl olduğunu. Karakteri değiştirme anket oluşur. Her durumda yerler aynı kalır. Orada bir arena, banka, hükümet, komisyon ve döviz Emirleri dükkanlar, tapınaklar, evler ve ustalar, kiralık dükkan, market ustaları, durgun, yoğun orman, karanlık mağara, anıt ve turnuva labirent. Doğal olarak, ne var anlamaya gerekir. Örneğin, Banka & ndash; Bu mağaza döviz tasarrufu, dükkanlar vb satın alma ve çeşitli şeyleri satan ve içindir.

altın yeterli miktarda tutun veya oyun avro tasarruf eğer Evrim, daha kolay olacaktır online oyun oynamak. Sonuçta, onlar gerekli şeyleri elde etmek için bir fırsat sağlayacaktır. Devlet: bazı şeyler kümesi vardır. mağazalarında satın alınan şeyler; nitelemeler ile gelişmiş şeyler; Sihirli; Kaynaklar & nbsp; ve hediyeler. Bu sadece bu kitler dahil değildir! Silah ve zırh ve giyim ve eserler ve emanetler, ve otlar ve nehir hediye & nbsp Bu ve daha fazlası.

gerekli şeyler kendini sağlamak için, sizi rahatsız etmek zorunda değilsiniz. Çünkü bunların, ya da daha doğrusu onların varlığı ile çok bağlıdır. Eğer başarılı iyi ekipman olmadan savaşa yürütmek mümkündür ne düşünüyorsunuz? Mantıken, hayır. Yani doğru şeyler ve nitelemeler tercih etmeye çalışın. & Nbsp;

Estsilon burada bulabilirsiniz hızlı arkadaş olabilir online oyun oynamak için. Sen kendi Sipariş oluşturmak veya varolan birine katılmak şansına sahip. Bunu yapmak için, sadece sizin için en uygun seçmeniz gerekir.

Kesinlikle oyunun avantajlarını takdir edeceklerdir. Onun renkli oyun sizi memnun edecek ve idare tarafından yapılan yarışmalar hoş sürprizler getirecek. Şey belirsiz ise, yardımcı personel her zaman biraz yardıma ihtiyacım olacak.

Size

İyi şanslar, yeni dünyanın sevgili yaratıcıları! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more