Yer imleri

Fable III

Alternatif isimler: Fable III

Dua, bilmiyorum kim bu oyun serisi Fable. Onun zamanında Fable 3 oyunu en çok beklenen projelerden biriydi, ve bu güne kadar güvenle her gün dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncu dikkatini çeken bir konuma sahiptir. Önceki oyun geliştiricileri tarafından daha fazla (neden oyun ve en popüler projelerinden biri olmayı başardı olan) erişilebilir ve anlaşılabilir gibi oyunun yönetimini yapmak, oyuncuların olduğunca geniş bir kitleye karşılamak için çalıştık. Şimdi pc Fable 3'ün yaratıcıları bile yüksek çıtayı yükseltti. Önemli bir değişiklik oyunu oynanışı. Oyun üçüncü bölümünde kupaları geçenlerin göstermek mümkün değildir ve kahraman deneyimleri dört farklı türlerini toplamak için ihtiyaç rahatlamış olacak. Şimdi orada oldukça yararlı bir yandan hiçbir çoğunluk, ancak diğer yandan - tamamen gereksiz göstergelerinden. Şimdi proje hiçbir ekran ekipman ve geliştiriciler iz kaydını silmek için karar verdik.

Oyun Fable III daha rasyonel ve makul hale gelmiştir. İlk bakışta, güncelleştirilmiş bir arayüz ve oynanış rahatsız görünebilir, fakat vaktinden panik yok - o zaman ve alışkanlıkları tüm meselesi. Örneğin, mal alımı için üçüncü bölümünde ve karakter kıyafeti mağazaya gidip yerine ürünlerin normal liste saygısız daha doğru sayaç için gitmek gerekir. Bu nüans oyunu özel bir çekicilik verir.

Oyuna başlamak için, Fable 3 geleneklerini indirmek gerekir. Proje kahraman, farklı alanları keşfetmek maceralar bulmak ve hemen yönünü değiştirme, atama noktasına göre ayarlayarak sağlayan interaktif bir harita uygulanmaktadır. Karakteriniz ucuz emlak satın almak mümkün olacak, ve genellikle tüccarlar teklif indirimli fiyatla, farklı şeyler satın alacak.

Oyun Fable 3 50 yıl ikinci bölümünden sonra yer alır. Şimdi dünya son kahramanı Logan oğlu tarafından yönetiliyor ve ana karakter olarak küçük kardeşi oynayacak. Yaşlı Logan, daha otokratik kuralı alır ve kahramanı kaçış kışkırtır ailesi ile yaptığı ilişkisi oldu. Bundan sonra ne olacak? Eğer her şeyi kendileri öğrenmek indirmek ve Fabliau 3. öneririz. Kısa bir duyuru sadece barışçıl burada ekleyebilirsiniz olarak hiçbir şey çözülecek ve kahramanı ordusu direniş yabancıları ve şehirli işe, bir yolculuğa çıkıyorlar. İlgi Çeken, değil mi?

Önceki oyunlarda olduğu gibi, üçüncü bölümü Fabliau kahramanı stratejik kararlar ve dövüş sanatları sadece kullanarak mücadele, aynı zamanda sihirli olabilir. Geleneksel olarak, tüm silah ve zırh geliştirilmiş ve geliştirilebilir. Silah açıklamasında, üç görevler mümkün onun süper güçleri bazı kullanmak için yapar yerine getirilmesi hangi vardır.

Daha iyi bir oyun görselleştirmek için, projenin önemli faydalarından tüm gösteren, Fable 3 video römork için gözden geçirmek mümkün olacaktır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more