Yer imleri

Fabrika Kasabası Boşta

Alternatif isimler:

Factory Town Idle, ekonomik strateji unsurları içeren bir şehir planlama simülatörüdür. Oyun PC'de mevcut. Bugün Factory Town Idle artık bir klasik haline geldi ancak buna rağmen grafikler çok güzel ve düşük performanslı bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı ve besteci Clark Aboud müzikal içerik üzerinde çalıştı.

Factory Town Idle'da bir metropol inşa edeceksiniz. Oyuncuların bunun için kendi başlarına para kazanmak zorunda kalacakları gerçeği ek zorluklar yaratmaktadır.

Başlangıçta oyun yaratıcılarının ipuçları, kontrolleri anlamanıza yardımcı olacaktır.

Oyuncuların bundan sonra yapacak çok işi olacak:

  • Yeni evler, fabrikalar ve atölyeler inşa edin
  • Lojistikle ilgilenin, yollar inşa edin
  • Satılık ürünler üretmek ve ticaretle uğraşmak
  • Kaynakları farklı projeler arasında dağıtın
  • Üretimi otomatikleştirin
  • Şehri sanat objeleriyle dekore edin, banklar kurun ve sokakları nüfusa uygun hale getirin
  • Gereksiz ürünleri diğer şehirlerdeki ihtiyaçlarınızla değiştirin
  • Tarım ürünleri yetiştirin
  • Yeni bölgelerin kilidini açın

Bu liste Factory Town Idle oynadığınızda yapacağınız bazı aktiviteleri içermektedir.

Bir miktar çabayla rüya gibi bir şehre dönüştürülebilecek küçük bir köyle başlayacaksınız.

Oynadıkça daha fazla görev olacak ve bunların karmaşıklığı artacaktır. Bazı süreçlerin otomasyonu bu sorunun üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Böylece dikkatinizi şehrin gelişiminin en önemli yönlerine yoğunlaştırma fırsatına sahip olacaksınız.

Yeni teknolojileri incelemek, işinizi daha hızlı tamamlamanızı ve gelecekte bunlara dikkat etmemenizi sağlayacaktır.

Yerleşimin güncel ihtiyaçlarını anlayabilmek için detaylı istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede gelişimin sonraki adımlarını planlamak kolaydır

Tesislerinizde ve fabrikalarınızda üretilen ürünleri komşu illerde de satabilirsiniz. Fiyatlar değişiklik gösterir, acele etmeyin ve en cömert alıcıları bulacaksınız. Kaynak arıyorsanız, zaman harcayarak en iyi fiyat tekliflerini bulabilirsiniz.

Şehrin genişlemesi sırasında birbirinden farklı birçok yeni bölgeyi ilhak edeceksiniz. Her biyomun kendine özgü iklimi ve sakinleri vardır. Bu, Factory Town Idle PC'ye çeşitlilik getiriyor ve üretilen ürün yelpazesini genişletiyor.

Geliştiriciler, yayınlandıktan hemen sonra projeden vazgeçmediler. Temel oyuna ek olarak, daha da ilgi çekici görevlere sahip birçok eklenti mevcuttur.

Oyuna başlamadan önce Factory Town Idle'ı indirip kurmanız gerekiyor, sonrasında bilgisayarınız çevrimdışı olsa bile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Factory Town Idle ücretsiz indirme yalnızca deneme sürümü olarak mevcuttur. Beğendiyseniz oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz; burada tüm ek içeriği oyun kütüphanesine de ekleyebilirsiniz.

Hayallerinizdeki şehri inşa etmek ve tüm sakinlerini mutlu etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more