Yer imleri

Peri kuyruk

Alternatif isimler: Peri Kuyruğu

Game Fairy Tail - inanılmaz bir fantasy

Büyülü dünyaları icat edebilen, tuhaf yaratıklar, sihir ve doğal unsurların yardımıyla onları canlandırabilen geliştiriciler tarafından hayran kalmaktan yorulmayın. Onları sadece işlev görmeleri için değil, birbirleriyle uyumlu bir şekilde etkileşime geçmeleri için zorlarlar: temas kurmak, kavga etmek ve arkadaş edinmek, emir vermek ve uygulamak, bazen dövüşmek, bazen ticaret yapmak veya bir şeyler yetiştirmek.

Fantasy browser oyunu Multiplayer modlu Fairy Tail, oyun alanının ustalarının yarattıklarından biridir. Anime tarzında yapılmış ve iri gözlü kahramanlara ilgisiz olanlara bakmak için başka bir neden.

Oturma izniniz

Dünya Bölgesi'nin batı yarımadasında bulunan Fiore krallığının sakinleri, sizi yeni bir yerleşimci rolünde görmekten mutluluk duyar. Burada dünyada ve dostlukta 17 milyon büyücü yaşıyor, ancak bazen rekabet ve rekabete yol açan tartışmalı noktalar var.

. Ana işi büyü ticareti. Mevcut tüm guild'ler ve ücretsiz yaratıcılar, finansmanı kontrol eden, görevlendiren ve güçlendiren Magic Council'a tabidir. Fairy Tail'de oynamak için, teste girmeli ve özveri almalısınız.

İlk, en basit test Fairy Tail kaydı olacaktır:

  • E-posta adresi
  • Şifre
  • Şifre Doğrulama
  • Hesap hesabı

Veya Odnoklassniki, VKontakte, Meil ​​üzerinden giriş yapın. ru, Fesbuk, oyuna ilgi duyan bir grup oyuncuya katılıyor. Geçiş kartınızı aldığınızda, cinsiyetinizi ve adınızı belirtin ve ayrıca 4 kahraman sınıfından biri olmak için ilgilendiğiniz yetenekleri seçin:

  • Elemental Büyücü - tek başına büyüdü, biraz geri çekildi, ama amaçlıydı. Doğanın dört elementinin gücüne sahip.
  • Dragon Killer antik sihrin sırlarını biliyor ve ejderhalarla nasıl savaşılacağını biliyor.
  • Büyücü, farklı düşmanlarla yüzleşmek gerektiğinde yeniden silahlanma sihrinde kullanışlıdır ve saldırıdaki ön saflarda eşit değildir.
  • Haberci, fiziksel gücüyle övünemez, ancak yıldızları kontrol etmeyi öğrendi ve şimdi savaşlardaki güçlerini çağırıyor.

Yeni bir yere bakıyorum

Kadın ve erkek kılıklarında temsil edilen sihirli karakteri seçerken, sonraki tüm olayların, gelişmelerin ve ortakların buna bağlı olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir.

Değişmeyen tek şey kahramanın şehir hayatına aktif katılımı, görevlerin yerine getirilmesi, özelliklerin biriktirilmesi ve yeni yeteneklerle sürekli gelişimidir. Tehlikeli bir durumda, iyi ekipmana ve gerçek arkadaşlara, daha faydalı büyü ve müttefiklere ihtiyacın var.

Hiç kimse yararlı eserler satın alınan oyun para birimini iptal etmedi ve yeteneklerin geliştirilmesine hız verdi ve bu nedenle büyük savaşlarda, küçük görevlerde ve iPlayer Fairy Tail içinde günlük olarak kalarak kristallerle para biriktirmedi.

Fill, Kuşatma, Mağaza Savaşı, Cennet Kulesi, diğer lonca üyelerinin şirketini içeren katılımları sağlayacak. Kayıt olduktan sonra, genç bir sihirbazın kurslarını geçecek ve hala bir teşvik ödülü alacağınız bir eğitim savaşında gücünüzü deneyeceksiniz.

Daha fazla okuyorsanız, fırsatlarınız daha geniş, ancak en keyifli olanı yeni gelenlerin ilk hafta için zorunlu hediyeler alması ve her gün daha önemli olmaları. Çevrimiçi kalmanın uzunluğu da ayrıca belirtilmiştir.

Passing seviyeleri başka bir keşif sağlar. Yakında kahramanı donatmaya başlayacak, menüdeki ekipmanı seçebilecek, daha sonra sihir mümkün olacak, silahlarınızı demirhanede yükseltebilir, işlevlerini artırabilir ve “öğren” düğmesi kişisel özellikleri eğitmenize izin verecektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more