Yer imleri

Düşen Sınır

Alternatif isimler:

Falling Frontier, hayranları yeniliklerle, yani uzay stratejisiyle pek memnun etmeyen bir türdeki bir oyundur. Oyun o kadar harika grafiklere sahip ki inanılması bile güç, harika bir film izliyormuşsunuz hissi veriyor. Müzik ve seslendirme hiçbir şekilde görüntüden aşağı kalmıyor ve tarifsiz bir atmosfer yaratıyor.

Kendi istasyon geminize komuta ederek uzayı fethetmeye hazırlanın.

Bu kolay bir iş değil, yapılacak çok şey olacak:

  • Gezegenleri ve asteroitleri aramak için gerekli kaynakları içeren sondaları ve keşif gemilerini fırlatın
  • Size emanet edilen uzay istasyonunu değiştirin ve iyileştirin
  • Yeni bilimsel veya askeri gemiler inşa et
  • Uzay savaşlarına liderlik edin

Bu, bu oyunda sizi bekleyen şeylerin sadece kısa bir listesi.

İlginç bir olay örgüsü var.

Savaşan uygarlıkların çok ağır kayıplar verdiği sömürge savaşlarından sonra çürümeye yüz tuttular ve uygarlıklar adaları şeklinde kozmosa dağıldılar.

En önemli şey, filonuza daha iyi gemiler inşa etmek için kaynaklar ve araştırma teknolojileri sağlamaktır. Uzun uçuşlar için çok fazla yakıta ihtiyacınız olacak, ayrıca inşaatta plastik kullanılıyor, bu da oyundaki ana kaynağın petrol olduğu anlamına geliyor.

Uzay araştırması her şeyi verir, ancak birçok tehlikeyi de beraberinde getirir.

Oyun sırasında karşılaşabileceğiniz kolonyal savaşçılar döneminden kalma eski rakiplerin ordularının kalıntılarıyla birlikte.

Bazen düşman gemileriyle çatışmalardan kaçınılabilir, ancak çatışmanın kaçınılmaz olduğu zamanlar da vardır.

Geliştiriciler savaş modunu gerçekçi hale getirdi.

Savaşlar sırasında uzay filonuzun ateşini kontrol ederken, ateşin yörüngesine dikkat edin. Hedefini ıskalayan mermiler ve roketler, gemileriniz veya istasyonunuz gibi diğer nesneleri vurabilir. Ancak isabetlerde bile yakın mesafede meydana gelen patlamalar yakındaki hedeflere zarar verebilir.

Savaş eylemleri, gerilla savaşı gibi açık veya gizli olabilir ve düşman sizden daha zayıf olsa bile, bu, lojistik merkezleri yok ederek ve kaynakları ve tersaneleri yok ederek filonuzu yenemeyeceği anlamına gelmez.

Filo komutanlarınız robot değil, her biri kendi kişiliğine ve benzersiz özelliklere sahip insanlardır. Onları belirli bir göreve liderlik etmeleri için atarken, bu göreve uygun olup olmadıklarını göz önünde bulundurun.

Oyun evreni her seferinde yeniden oluşturulur, yani oyunu tekrar oynamak isterseniz her şey tamamen farklı olacaktır.

Ana şirkete ek olarak, dünyanın her yerinden diğer oyuncular tarafından oluşturulan senaryoyu oynayabilirsiniz. Alternatif olarak, kendi komut dosyanızı oluşturabilir ve bunu toplulukla paylaşabilirsiniz. Bunun için çok fazla çaba harcamadan modifikasyonlar oluşturmanıza yardımcı olacak yerleşik araç seti sayesinde bunu yapmak zor olmayacak.

Oyun çok uzun zaman önce piyasaya çıkmadı ve geliştiriciler tarafından unutulmadı. Yeni özellikler, ek içerik ve küçük hata düzeltmeleri içeren düzenli güncellemeler alır.

Falling Frontier PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu Steam pazarından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Şimdi Falling Frontier oynamaya başlayın ve tüm galaksiyi istediğiniz gibi fethedin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more