Yer imleri

Serpinti 76

Alternatif isimler:

Fallout 76, nişancı unsurları içeren heyecan verici bir çevrimiçi RPG'dir. Yeterli performansa sahip bir PC veya dizüstü bilgisayarda oynayabilirsiniz. Grafikler kaliteli, gerçekçi ve güzel. Seslendirme ve müzik seçimi, oyunda nükleer kıyametten kurtulan bir dünyanın eşsiz atmosferini yaratmaya yardımcı olacak.

Fallout 76'da, bu projeden önceki oyun serisinden pek çok hayranın tanıdığı radyoaktif çorak arazileri ve savaşın yıktığı şehirleri bir kez daha ziyaret edeceksiniz. Fallout çok popüler bir oyun serisi olduğundan, bu kez rakipleriniz yalnızca yapay zeka tarafından kontrol edilen karakterler değil, aynı zamanda dünyanın her köşesinde bulunan yüzbinlerce gerçek oyuncu olacak.

Özellikle nişancı ve RPG oyunlarını oynadıysanız kontrolleri anlamak kolay olacaktır ancak oynamamış olsanız bile ipuçları bu konuda size yardımcı olacaktır.

Oyun sırasında yapılacak çok şey olacak:

  • Kıyamet sonrası dünyayı seyahat edin ve keşfedin
  • Öğelerin işlenmesi ve yükseltilmesi için ekipman, silah ve malzeme öğeleri toplayın
  • Canavarlarla, akıncılarla ve diğer oyuncularla savaşın
  • Yeni beceriler öğrenin ve geliştirin
  • Diğer insanlarla ortak görevleri tamamlayın, ittifaklara katılın veya çevrimiçi savaşlara katılın

Bunlar Fallout 76 PC'yi oynarken sizi bekleyen zorluklardan bazıları

Oyun haritası önceki bölümlere göre önemli ölçüde büyüdü. Tüm ilginç yerleri ziyaret etmek çok zamanınızı alacak.

Fallout 76 oynamak ilginç ama zor olacak çünkü bu oyunda gerçek insanlar size karşı çıkıyor. Diğer oyuncularla savaşmanıza gerek yok; ittifaklar kurabilir ve tek başınıza tamamlanamayacak ortak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Karakterinizin ne olacağı yalnızca size bağlıdır. Çorak arazide adalet için savaşın ya da en kana susamış akıncı olun. Ancak suç yolunu seçerseniz, kolluk kuvvetleri tarafından sürekli olarak avlanacağınızı dikkate almakta fayda var.

Birkaç taktik kullanarak savaşabilir, gizlilik becerilerinizi geliştirebilir ve fark edilmeden düşmanlarınıza gizlice yaklaşabilir veya en havalı güç zırhını kuşanıp devasa bir silahla etrafta dolaşabilirsiniz. Her şey bireysel oyun tarzınıza bağlıdır.

Fallout 76 periyodik olarak çok sayıda oyuncunun dahil olduğu büyük etkinliklere ev sahipliği yapıyor; bu, bir kaleye saldırı veya düşman bölgesine bir baskın olabilir.

Geliştiriciler oyuncuların sıkılmasını önlemeye çalışıyor ve düzenli olarak yeni konumlar, silahlar, zırhlar ve diğer güzel eklemelerle güncellemeler yayınlıyor. Grafikler ve optimizasyon giderek iyileşiyor.

Bu çevrimiçi bir oyundur, ancak yine de ilginç görevleri tamamlayarak zaman harcamak için Fallout 76'yı indirip yüklemeniz gerekir.

Fallout 76'yı ücretsiz yüklemek maalesef mümkün olmayacaktır. Oyunu satın alabilir ve Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek abone olabilirsiniz. Projenin ödemesi yapıldı diye üzülmeyin, satış sırasında cömert indirimlerle tasarruf edebilirsiniz.

Nükleer kıyametten kurtulan bir dünyada maceraya atılmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more