Yer imleri

Fallout 2

Alternatif isimler: Fallout 2

Fallout 2 - rol oynama video oyunu. Oyun Fallout 2 kült, geliştiriciler taraftarlar onu kabul olurdu başarılı bir oyun için bileşiğin en iyi niteliklerini somutlaştırmak başardı hangi bir oyundur. Önce gerçekten harika bir oyuncak var. Dünyanın Amerikan kısmı, zaten geri 1998 yılında çıktı ile memnun. Ama uzak olmayan 2008 yılında büyük Rus devlet. Bu ilginç olamaz aslında, içinde, konuya değindi. Eylemler 80 yıl oyunu Fallout ilk bölümünde olaylarından sonra gerçekleşecek.

Oyunun resmi web sitesini ziyaret edildi başlangıç ​​ve Fallout 2 indirebilirsiniz. Ama biz gerekli oyun güven en iyi şekilde, bu inceleme okumak gerekir sizi bilgilendirmek için düşünün ve aynı zamanda videoyu görmek - yorumlar.

Elekt -

Fallout 2 ana karakter oldu. Ve savaş öncesi sanat Geck arama dünyasına girmek için seçildi. Sen hangi dünyada alın. Bu post-nükleer savaş dünya, bir sürekli çöle dönmüş bir dünya. 2241 Bu uzak. Sizin köy kurtulanları bir araya getiren biri değil.

Ona, ya da kimse önüne ortaya çıkacak işler - - ona bunları verecek

Seçilmiş Fallout 2 görevler gerçekleştirmeniz gerekir.

Fallout 2 aralık büyük bir silah sunuldu. Hisse senedi opsiyonları ile vurmak zorunda değilsiniz. Ve her şey o kadar basit olduğunu sanmıyorum. Sen insanlara karşı, ama Wanamingos, hortlaklar, sıçan, Süper mutantlar, ölüm pençeleri, dev karıncalar kertenkeleleri, radscorpions, Brahminler, etobur bitkiler belirsiz veya hayvanlara insanların Toli ihmal olan mutasyona uğramış kopya karşı değil, sadece savaşmak ve dua Mantises edeceğiz .

Oyun tek olarak kullanılabilir olarak

, arkadaşlarının yardımı olmadan, otomatik bilgisayar rakiplere karşı kendi güçlerini Fighting'll.

Dahası henüz böyle karakterler:

• Sulik

• Vic

• Cassie

• Marcus

• Myron

• Skynet

• Janet Lynette'in

• Tandy

• Harold

• Frank Horrigan

• Goris

Lenny •.

Sulik - Chosen katılır, ruhları ile bir bağlantısı vardır. Vahşiler temsilcisi.

Vic - şehir Klamant esnaf.

Cassie - Vault ötesinde bir bar var.

Marcus - Broken Hills şerif. Süper Mutantlarının temsilcisi.

Myron - değil bir savaşçı ve bir tıp dehası.

Skynet - askeri üssü korumak. Insan beyni, yapay intilekt dayanarak.

Janet Lynette - sığınak ana şehir.

Tandy - DKC Cumhurbaşkanı.

Harold - hortlaklar bir temsilcisi.

Frank Horrigan - baş düşman, süper mutant.

Goris - ölüm pençe - albino araştırmacı.

Lenny - gul - Doktor.

Fallout 2 geçerken herhangi bir zorluk değil oyun her şeyden önce, dikkatli olun, değil. Size uzun bir zaman alacaktır. Eğer hileler aşina iseniz ancak, hızlı bir şekilde geçecek.

grafik gelişmiş, ama yine de çok dikkat birinci bölümü olarak ödenmiştir değil. Ama can gelişmekte olayların güzelliğini hissetmek için. Özellikle mükemmel bir film müziği ile tamamlanmaktadır zaman.

Oyun Fallout 2 indir Hep zamanımız var. Ana barınak yoldaşı kurtulan uğruna ölüme gitmeye cesaret. Her şey sizin elinizde. İyi oyun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more