Yer imleri

Fallout: Revival Çevrimiçi

Alternatif isimler: Fallout: Revival Çevrimiçi

Fallout: Revival - Online tarayıcı mistik genre, post-apokaliptik bir tema. Fallout - Eğer zaten değilseniz ilk o zaman zaten dünyaca ünlü oyun aşina olmalı, bilgisayar oyunları oynamak için oturdu. Üreticiler, bunu geliştirilmiş hayranları için savaşlar ilginç devamını yaptık - Fallout: ". Yenilenmesi" Revival Online bilerek tercüme

Oyun Fallout: Revival online kullanımı kolaydır, bu yüzden bilgisayarınızda değil sadece bunu oynayabilir, ama aynı zamanda telefonda. Her oyun için iyi çünkü tepeleme sistem gereksinimlerini gerekiyordu değildir. Need sadece

Ekipmanın ortalama parametreleri •;

• yapar;

İnternete

• bağlantısı.

Fallout: Revival Online kayıt da size sorunsuz bir sürü vermek değildir. Revival Çevrimiçi: Çok yakında oyun Fallout sırasında oyun şeklini almak mümkün olacak. Biz bu tür e-posta olarak sağlanan kişisel verilerin doğruluğunu kontrol etmenizi öneririz. Size güncelleme ve oyunun tüm önemli bilgileri göndereceğiz.

Devam

1. Oyun Fallout resmi sitesini ziyaret edin: Revival Çevrimiçi;

2. bölümünü seçin - kaydedin;

3. Lütfen giriş;

-4. Eğer uygun bir zemin seçin;

5. geçerli e-posta adresinin adresini girin;

6. düşünmek ve en az altı karakterden oluşan şifrenizi yazınız, biz başka hiçbir yerde geçerli değildir, onu tavsiye;

7. öğeyi tıklayın - kayıt.

Felaketin tek kurtulan, hepsi aynı oldu -

Ve sonra sonunda almak henüz şehir Su Şehir unutulmuş değildir. Gerektiği çok dikkatli Revival Çevrimiçi: online oyun Fallout oyna. Çünkü çeşitli canavarlar, ama aynı zamanda sadece sizin gibi aynı insanlar, değil sadece tehlike bekleyebilirsiniz oyun boyunca. Dünya hayatta bir şey yok hayatta, korkak yaratıklarla dolu olduğunu. Onlar hayatta kalmak için birbirlerine karşı isyan - bir savaş başlar. Ve seni katılımcı.

Fallout: Revival Çevrimiçi İsterseniz bir meslek kaplıyor olacak oynarlar. Bir sınıf ya da ırk seçmek için yeteneği mevcut olmadığından. Senin hayatın, ben bir meslek seçimine bağlıdır para, tıpkı gerçek hayattaki gibi. Sen olabilir: Çalışkan, Chef, Demirci, Eczacı, agresif avcı, araştırmacı veya Gözetmen. Şehir bir nükleer patlamadan sonra restore edilmiş, bu yüzden size ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz konutlar ve pazarları vardır.

Belki oyunu Fallout: Revival Online varlığı rahat yaşamak için hepinizi mutlu edebilirsiniz

Özel kabinler •;

Mağazaları •;

Pazar •;

• Banka;

• avcılık den;

• arena;

• ve hatta bir şerit bar.

Ücretsiz Revival online, ama yine de yaşam için gerekli unsurların bazıları gerçek parayla satın almak zorunda:

oyunda Fallout oynayabilirsiniz.

Mistisizm ve uygun müzik eşliğinde oldukça iyi

Grafikler,.

Zaten oynamaya karar verdiniz? En az bir erkek ve bir kadın arasındaki farkı gösteren özel bir takım spesifik giyen gibi uyanık olmak gibi hissediyorum.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more